View all highlights
Pick the city of departure
Alicante in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€34
Pret mediu October
€40
city break
3 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Wed Oct 28
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Oct 31
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€45.42
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Oct 14
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Oct 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45.42
1 Passenger
Vezi detalii
Alicante in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€34
Pret mediu November
€34
city break
4 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Nov 1
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Nov 5
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Wed Nov 11
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 14
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Nov 15
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Nov 19
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Wed Nov 18
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 21
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Nov 29
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Dec 3
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Wed Nov 25
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 28
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Alicante in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu December
€33
city break
4 Nights in Alicante
€28
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Dec 13
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Dec 17
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€32
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Wed Dec 16
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Dec 19
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Alicante
€32
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Dec 6
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Dec 10
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Alicante
€33
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Dec 13
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€33
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Sun Dec 13
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Dec 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€34
1 Passenger
6:30 PM - 8:55 PM
Wed Dec 9
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Dec 12
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Alicante in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€40
Pret mediu March
€40
vacation
5 Nights in Alicante
€40
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Mar 31
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon Apr 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Alicante
€40
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Mar 31
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Mon Apr 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€40
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Mar 31
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Alicante in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€36
Pret mediu April
€38
vacation
5 Nights in Alicante
€36
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Apr 7
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Mon Apr 12
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Alicante
€36
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Apr 7
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Alicante
€36
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Apr 7
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon Apr 12
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Alicante
€38
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Apr 28
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun May 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Alicante
€38
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Apr 28
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon May 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Alicante
€38
1 Passenger
6:45 PM - 9:15 PM
Wed Apr 28
3h 30m - direct
 (CLJ)‎  (ALC)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat May 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca