View all highlights
Pick the city of departure
Amman in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€32
Pret mediu February
€32
city break
3 Nights in Amman
€32
1 Passenger
10:05 AM - 12:55 PM
Tue Feb 4
2h 50m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Fri Feb 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
Amman in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€54
Pret mediu March
€54
vacation
5 Nights in Amman
€54
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Mar 31
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
12:35 PM - 3:10 PM
Sun Apr 5
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Amman
€54
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Mar 31
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
2:30 PM - 5:05 PM
Fri Apr 3
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
Amman in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€58
Pret mediu April
€60
city break
4 Nights in Amman
€58
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Apr 28
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Sat May 2
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Amman
€58
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Apr 28
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
2:30 PM - 5:05 PM
Fri May 1
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Amman
€65
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Apr 7
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
12:35 PM - 3:10 PM
Sun Apr 12
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€65
1 Passenger
Vezi detalii
Amman in June
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€55
Pret mediu June
€58
city break
3 Nights in Amman
€55
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Jun 16
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
1:40 PM - 4:55 PM
Fri Jun 19
2h 15m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Amman
€61
1 Passenger
3:35 PM - 6:20 PM
Tue Jun 16
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (AMM)‎
6:40 PM - 8:15 PM
Fri Jun 19
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București