View all highlights
Pick the city of departure
Atena in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€90
Pret mediu December
€92
vacation
5 Nights in Atena
€90
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Sun Dec 13
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
8:50 AM - 12:10 PM
Fri Dec 18
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€90
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€93
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Sun Dec 13
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
4:30 PM - 4:50 PM
Thu Dec 17
1h 20m - direct
 (SAW)‎‎  (OTP)‎
€93
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€93
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Sun Dec 13
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:05 AM - 10:25 AM
Fri Dec 18
1h 20m - direct
 (SAW)‎‎  (OTP)‎
€93
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€93
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Sun Dec 13
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:05 AM - 10:25 AM
Wed Dec 16
1h 20m - direct
 (SAW)‎‎  (OTP)‎
€93
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€54
Pret mediu January
€55
city break
4 Nights in Atena
€54
1 Passenger
10:40 AM - 12:15 PM
Mon Jan 11
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:55 AM - 2:00 PM
Fri Jan 15
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€54
1 Passenger
10:40 AM - 12:15 PM
Mon Jan 11
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Sat Jan 16
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€54
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Thu Jan 7
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:20 PM - 9:25 PM
Mon Jan 11
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€54
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Tue Jan 5
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:20 PM - 9:25 PM
Sun Jan 10
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€54
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Tue Jan 5
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Sat Jan 9
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€56
1 Passenger
7:15 PM - 8:50 PM
Fri Jan 8
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:40 AM - 1:15 PM
Wed Jan 13
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€36
Pret mediu March
€39
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Mar 29
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Apr 2
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
7:30 AM - 8:55 AM
Sun Mar 28
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
9:25 AM - 12:35 PM
Thu Apr 1
2h 10m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Mar 29
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat Apr 3
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€36
1 Passenger
7:30 AM - 8:55 AM
Sun Mar 28
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Mar 31
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€36
1 Passenger
7:30 AM - 8:55 AM
Sun Mar 28
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Apr 2
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Mar 29
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
9:25 AM - 12:35 PM
Fri Apr 2
2h 10m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€21
Pret mediu April
€34
city break
3 Nights in Atena
€21
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Apr 12
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Thu Apr 15
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Apr 12
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Apr 16
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Tue Apr 13
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat Apr 17
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Tue Apr 13
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Sun Apr 18
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Apr 12
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat Apr 17
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Apr 12
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
3:40 PM - 6:15 PM
Fri Apr 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in May
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€36
Pret mediu May
€36
vacation
5 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon May 10
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat May 15
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€36
1 Passenger
7:30 AM - 8:55 AM
Sun May 23
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri May 28
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon May 10
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri May 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Tue May 11
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri May 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Tue May 11
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat May 15
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Fri May 28
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Tue Jun 1
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in June
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€24
Pret mediu June
€50
city break
4 Nights in Atena
€24
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Jun 14
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Jun 18
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Mon Jun 7
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Jun 11
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Tue Jun 1
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Jun 4
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€36
1 Passenger
7:30 AM - 8:55 AM
Sun Jun 13
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jun 16
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Fri Jun 11
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jun 16
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€36
1 Passenger
2:25 PM - 3:50 PM
Thu Jun 10
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:05 AM - 2:10 PM
Mon Jun 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in July
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€43
Pret mediu July
€57
vacation
5 Nights in Atena
€43
1 Passenger
4:35 PM - 6:15 PM
Fri Jul 2
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 7
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€48
1 Passenger
4:40 PM - 6:20 PM
Sun Jul 4
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 7
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€50
1 Passenger
4:40 PM - 6:20 PM
Sun Jul 11
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€50
1 Passenger
4:35 PM - 6:15 PM
Fri Jul 9
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€52
1 Passenger
8:05 PM - 9:45 PM
Wed Jul 7
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
2:40 PM - 5:15 PM
Sun Jul 11
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€52
1 Passenger
8:05 PM - 9:45 PM
Wed Jul 7
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:10 AM - 1:45 PM
Mon Jul 12
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Atena in July
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€149
Pret mediu July
€149
vacation
5 Nights in Atena
€149
1 Passenger
2:00 PM - 6:05 PM
Mon Jul 19
4h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (ATH)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Jul 24
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€149
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași