View all highlights
Pick the city of departure
Atena in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€40
Pret mediu October
€41
city break
3 Nights in Atena
€40.85
1 Passenger
2:55 PM - 4:35 PM
Sun Oct 18
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
12:25 PM - 1:20 PM
Wed Oct 21
0h 55m - direct
 (OMR)‎‎  (OTP)‎
€40.85
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€32
Pret mediu November
€42
city break
3 Nights in Atena
€32
1 Passenger
9:55 AM - 11:30 AM
Fri Nov 13
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:45 PM - 12:50 AM
Mon Nov 16
1h 05m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Atena
€32
1 Passenger
9:55 AM - 11:30 AM
Fri Nov 13
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
12:25 PM - 1:20 PM
Wed Nov 18
0h 55m - direct
 (OMR)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Atena
€32
1 Passenger
3:40 PM - 5:15 PM
Sat Nov 14
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
12:25 PM - 1:20 PM
Wed Nov 18
0h 55m - direct
 (OMR)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Atena
€72.57
1 Passenger
6:45 AM - 8:20 AM
Mon Nov 2
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
8:25 AM - 9:30 AM
Thu Nov 5
1h 05m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€72.57
1 Passenger
Vezi detalii
Atena in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€57
Pret mediu December
€58
city break
3 Nights in Atena
€57.82
1 Passenger
9:55 AM - 11:30 AM
Fri Dec 4
1h 35m - direct
 (OTP)‎  (ATH)‎
11:45 PM - 12:50 AM
Mon Dec 7
1h 05m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€57.82
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București