View all highlights
Pick the city of departure
Barcelona in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€33
Pret mediu December
€50
vacation
5 Nights in Barcelona
€33
1 Passenger
5:40 AM - 7:25 AM
Mon Dec 16
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
9:35 PM - 10:40 PM
Sat Dec 21
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
5:40 AM - 7:25 AM
Mon Dec 16
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
9:35 PM - 10:40 PM
Thu Dec 19
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
5:40 AM - 7:25 AM
Mon Dec 16
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
6:55 AM - 8:00 AM
Thu Dec 19
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
5:40 AM - 7:25 AM
Mon Dec 16
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
7:00 AM - 8:05 AM
Fri Dec 20
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€101
1 Passenger
6:10 AM - 7:55 AM
Fri Dec 6
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
8:30 AM - 12:15 PM
Mon Dec 9
2h 45m - direct
 (BCN)‎‎  (TSR)‎
€101
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in January
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€106
Pret mediu January
€106
city break
3 Nights in Barcelona
€106
1 Passenger
6:10 AM - 7:55 AM
Fri Jan 17
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
8:30 AM - 12:15 PM
Mon Jan 20
2h 45m - direct
 (BCN)‎‎  (TSR)‎
€106
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in February
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€135
Pret mediu February
€135
city break
4 Nights in Barcelona
€135
1 Passenger
6:10 AM - 7:55 AM
Mon Feb 10
2h 45m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
8:30 AM - 12:15 PM
Fri Feb 14
2h 45m - direct
 (BCN)‎‎  (TSR)‎
€135
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Barcelona in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€51
Pret mediu December
€60
city break
3 Nights in Barcelona
€51
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Thu Dec 5
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€57
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Tue Dec 24
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Sun Dec 29
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€57
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Wed Dec 25
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Mon Dec 30
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€57
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Wed Dec 25
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Sun Dec 29
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€62
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Fri Dec 13
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
7:00 AM - 8:00 AM
Tue Dec 17
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€62
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Fri Dec 13
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:30 PM - 9:30 PM
Tue Dec 17
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€138
Pret mediu January
€138
city break
4 Nights in Barcelona
€138
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Thu Jan 16
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
5:35 PM - 9:40 PM
Mon Jan 20
3h 05m - direct
 (BCN)‎‎  (CLJ)‎
€138
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€169
Pret mediu February
€169
city break
3 Nights in Barcelona
€169
1 Passenger
2:55 PM - 5:00 PM
Mon Feb 3
3h 05m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
5:35 PM - 9:40 PM
Thu Feb 6
3h 05m - direct
 (BCN)‎‎  (CLJ)‎
€169
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Barcelona in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€58
Pret mediu December
€134
city break
3 Nights in Barcelona
€58
1 Passenger
6:55 PM - 9:15 PM
Mon Dec 16
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
6:25 AM - 9:10 AM
Thu Dec 19
1h 45m - direct
 (WAW)‎‎  (OTP)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€130.8
1 Passenger
6:55 PM - 9:15 PM
Fri Dec 6
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
7:10 PM - 11:15 PM
Mon Dec 9
3h 05m - direct
 (BCN)‎‎  (OTP)‎
€130.8
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€211.84
1 Passenger
6:55 PM - 9:15 PM
Sat Dec 21
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
10:05 AM - 2:15 PM
Wed Dec 25
3h 10m - direct
 (BCN)‎‎  (OTP)‎
€211.84
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€140
Pret mediu January
€141
city break
4 Nights in Barcelona
€140.54
1 Passenger
8:50 AM - 11:10 AM
Sat Jan 25
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
5:45 PM - 9:50 PM
Wed Jan 29
3h 05m - direct
 (BCN)‎‎  (OTP)‎
€140.54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€142.28
1 Passenger
8:50 AM - 11:10 AM
Sat Jan 18
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
5:45 PM - 9:50 PM
Wed Jan 22
3h 05m - direct
 (BCN)‎‎  (OTP)‎
€142.28
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€163
Pret mediu February
€164
city break
3 Nights in Barcelona
€163.54
1 Passenger
2:25 PM - 4:45 PM
Wed Feb 12
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
12:00 PM - 4:25 PM
Sat Feb 15
3h 25m - direct
 (BCN)‎‎  (OTP)‎
€163.54
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București