View all highlights
Pick the city of departure
Barcelona in October
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€28
Pret mediu October
€36
city break
3 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
6:15 AM - 8:40 AM
Sat Oct 10
3h 25m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Oct 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
6:15 AM - 8:40 AM
Sat Oct 17
3h 25m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
8:30 AM - 12:10 PM
Thu Oct 22
2h 40m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
6:15 AM - 8:40 AM
Sat Oct 17
3h 25m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Oct 20
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€33
1 Passenger
6:15 AM - 8:40 AM
Sat Oct 10
3h 25m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
9:35 PM - 2:55 AM
Thu Oct 15
3h 20m - direct
 (LPL)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€33
1 Passenger
6:15 AM - 8:40 AM
Sat Oct 17
3h 25m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
9:35 PM - 2:55 AM
Thu Oct 22
3h 20m - direct
 (LPL)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€34
1 Passenger
6:15 AM - 8:40 AM
Sat Oct 10
3h 25m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
8:30 AM - 12:10 PM
Thu Oct 15
2h 40m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€28
Pret mediu November
€32
vacation
5 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Nov 29
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 1:50 AM
Fri Dec 4
1h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Nov 29
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Wed Nov 25
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
2:00 PM - 5:10 PM
Sun Nov 29
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Nov 22
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
3:20 PM - 6:30 PM
Thu Nov 26
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€34
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Nov 1
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Nov 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€34
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Nov 8
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Nov 12
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€28
Pret mediu December
€36
city break
4 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Dec 6
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 10
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Dec 6
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Fri Dec 11
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Dec 6
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 1:50 AM
Fri Dec 11
1h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Wed Dec 9
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Sun Dec 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€28
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Dec 6
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Wed Dec 9
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Dec 13
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€38
Pret mediu January
€39
vacation
5 Nights in Barcelona
€38
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Jan 17
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 1:50 AM
Fri Jan 22
1h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€38
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Jan 17
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Fri Jan 22
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€38
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Jan 17
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Fri Jan 22
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€38
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Sun Jan 17
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Jan 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Wed Jan 13
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
5:55 PM - 8:25 PM
Wed Jan 13
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€120
Pret mediu March
€120
city break
4 Nights in Barcelona
€120
1 Passenger
6:05 AM - 8:35 AM
Sun Mar 21
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
3:30 PM - 7:15 PM
Thu Mar 25
2h 45m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€120
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in April
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€94
Pret mediu April
€95
city break
4 Nights in Barcelona
€94.7
1 Passenger
6:05 AM - 8:35 AM
Wed Apr 21
3h 30m - direct
 (IAS)‎  (BCN)‎
3:15 PM - 6:10 PM
Sun Apr 25
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€94.7
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași
Barcelona in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€39
Pret mediu October
€42
vacation
5 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Fri Oct 9
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
3:25 PM - 6:25 PM
Wed Oct 14
2h 00m - direct
 (CIA)‎‎  (CLJ)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Fri Oct 9
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
3:00 PM - 6:00 PM
Wed Oct 14
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Fri Oct 9
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Oct 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€45
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Mon Oct 19
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Oct 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€45
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Fri Oct 16
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€46
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Fri Oct 9
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€42
Pret mediu November
€42
city break
3 Nights in Barcelona
€42
1 Passenger
6:35 AM - 8:35 AM
Sat Nov 7
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Tue Nov 10
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€39
Pret mediu December
€39
city break
4 Nights in Barcelona
€39
1 Passenger
6:35 AM - 8:35 AM
Tue Dec 1
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Dec 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€42
Pret mediu March
€42
vacation
5 Nights in Barcelona
€42
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Mar 28
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€42
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Mar 28
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€42
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Mar 28
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Wed Mar 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€42
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Wed Mar 31
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon Apr 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€42
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Mar 28
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Wed Mar 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€43
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Mar 28
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Apr 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
Barcelona in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€40
Pret mediu April
€41
vacation
5 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Thu Apr 1
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Apr 6
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Mon Apr 12
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Apr 25
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Apr 29
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Mon Apr 26
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
6:15 AM - 8:15 AM
Sun Apr 25
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Wed Apr 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Barcelona
€40
1 Passenger
6:45 AM - 8:45 AM
Mon Apr 12
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (BCN)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Barcelona in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€57
Pret mediu April
€57
city break
4 Nights in Barcelona
€57
1 Passenger
6:05 PM - 8:25 PM
Sat Apr 3
3h 20m - direct
 (OTP)‎  (BCN)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Wed Apr 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Barcelona in April
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€102
Pret mediu April
€102
city break
4 Nights in Barcelona
€102
1 Passenger
7:30 PM - 9:10 PM
Tue Apr 13
2h 40m - direct
 (TSR)‎  (BCN)‎
9:35 PM - 11:55 PM
Sat Apr 17
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€102
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara