View all highlights
Pick the city of departure
Basel in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu November
€43
city break
3 Nights in Basel
€28
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Nov 28
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€33
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Nov 21
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Nov 24
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€34
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Nov 21
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:35 PM - 1:20 AM
Mon Nov 25
2h 45m - direct
 (LGW)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€34
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Nov 28
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:55 PM - 12:55 AM
Tue Dec 3
2h 00m - direct
 (MMX)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€34
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Nov 21
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:45 PM - 7:45 PM
Tue Nov 26
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€34
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Nov 28
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Mon Dec 2
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€24
Pret mediu December
€38
city break
3 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 10
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Dec 13
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€29
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 3
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€29
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Dec 5
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€30
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 10
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:05 PM - 6:55 PM
Fri Dec 13
2h 50m - direct
 (LCA)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€30
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 3
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Dec 8
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€30
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 3
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Fri Dec 6
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu January
€37
city break
4 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Jan 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 29
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Jan 30
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Jan 21
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Jan 23
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Jan 28
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Jan 30
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Feb 2
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu February
€45
vacation
5 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Feb 4
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 8
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 12
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Feb 6
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 8
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Feb 12
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Feb 4
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Feb 7
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 8
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Thu Feb 13
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu March
€59
city break
4 Nights in Basel
€45
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue Mar 31
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Apr 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€51
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Mar 12
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€57
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Mar 5
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€57
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Mar 26
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue Mar 31
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€57
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Mar 3
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€57
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Mar 14
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 18
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€64
Pret mediu April
€72
vacation
5 Nights in Basel
€64
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Apr 2
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€64
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Apr 2
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€64
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Sat Apr 4
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Apr 9
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€64
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue Apr 7
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Fri Apr 10
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€64
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Sat Apr 4
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€64
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Apr 2
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Apr 5
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu May
€60
city break
3 Nights in Basel
€45
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Sat May 16
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 19
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€45
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu May 21
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€45
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Sat May 23
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€45
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu May 14
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 19
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€45
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue May 26
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 30
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€56
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu May 28
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue Jun 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu June
€65
vacation
5 Nights in Basel
€57
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Jun 11
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue Jun 16
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€73
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Jun 11
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Jun 14
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€73
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca