View all highlights
Pick the city of departure
Basel in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€72
Pret mediu December
€77
vacation
5 Nights in Basel
€72
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Sat Dec 26
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€72
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€72
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 29
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:30 AM - 9:25 AM
Sat Jan 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€72
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€72
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 15
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Fri Dec 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€72
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€76
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 29
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Sun Jan 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€80
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 15
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Sun Dec 20
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€80
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Dec 15
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:30 AM - 9:25 AM
Sat Dec 19
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€50
Pret mediu February
€63
city break
3 Nights in Basel
€50
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Tue Feb 2
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Fri Feb 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€56
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Tue Feb 2
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:30 AM - 9:25 AM
Sat Feb 6
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€56
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Tue Feb 2
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Sun Feb 7
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€56
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Tue Feb 2
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Fri Feb 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€64
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Sat Feb 13
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Feb 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€64
1 Passenger
7:15 AM - 8:30 AM
Sat Feb 6
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Feb 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€97
Pret mediu April
€98
city break
3 Nights in Basel
€97.92
1 Passenger
7:15 AM - 8:25 AM
Thu Apr 1
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 4
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€97.92
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€74
Pret mediu May
€74
city break
4 Nights in Basel
€74.32
1 Passenger
7:15 AM - 8:25 AM
Tue May 18
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat May 22
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€74.32
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca