View all highlights
Pick the city of departure
Basel in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€30
Pret mediu February
€40
city break
3 Nights in Basel
€30
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Feb 27
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€30
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 22
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€31
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Feb 20
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Tue Feb 25
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€31
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 22
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:20 AM - 10:40 AM
Tue Feb 25
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€31
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 22
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Wed Feb 26
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€31
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Sat Feb 22
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Tue Feb 25
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu March
€32
city break
3 Nights in Basel
€23
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Mar 19
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Mar 10
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Fri Mar 13
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Mar 24
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Fri Mar 27
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Thu Mar 12
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
3:15 PM - 6:05 PM
Sun Mar 15
1h 50m - direct
 (NUE)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Mar 10
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
3:15 PM - 6:05 PM
Sun Mar 15
1h 50m - direct
 (NUE)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€24
1 Passenger
7:25 AM - 8:40 AM
Tue Mar 10
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
1:05 PM - 3:25 PM
Sat Mar 14
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€32
Pret mediu April
€42
city break
4 Nights in Basel
€32
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Apr 2
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
3:45 PM - 6:30 PM
Mon Apr 6
2h 45m - direct
 (LCA)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€33
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Apr 2
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€42
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu Apr 2
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Mon Apr 6
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€62
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue Apr 7
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:55 PM - 10:50 PM
Sun Apr 12
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€53
Pret mediu May
€60
vacation
5 Nights in Basel
€53
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu May 7
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue May 12
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€53
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€59
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue May 12
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Sun May 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€59
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue May 12
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Fri May 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€59
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Tue May 12
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Fri May 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Basel
€62
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu May 7
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Mon May 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€62
1 Passenger
2:20 PM - 3:30 PM
Thu May 14
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BSL)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Sun May 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Basel in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€32
Pret mediu March
€43
vacation
5 Nights in Basel
€32
1 Passenger
1:45 PM - 3:20 PM
Fri Mar 6
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Wed Mar 11
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€32
1 Passenger
1:45 PM - 3:20 PM
Wed Mar 4
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Sat Mar 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€37
1 Passenger
6:20 PM - 7:55 PM
Tue Mar 31
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
2:20 PM - 5:20 PM
Fri Apr 3
2h 00m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€37
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€40
1 Passenger
6:20 PM - 7:55 PM
Tue Mar 31
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
8:20 AM - 11:35 AM
Fri Apr 3
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€43
1 Passenger
6:20 PM - 7:55 PM
Tue Mar 31
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
7:35 AM - 10:30 AM
Fri Apr 3
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (OTP)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Basel
€46
1 Passenger
6:20 PM - 7:55 PM
Tue Mar 31
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
8:55 AM - 11:55 AM
Fri Apr 3
2h 00m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
Basel in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€50
Pret mediu April
€56
city break
4 Nights in Basel
€50
1 Passenger
6:20 PM - 7:55 PM
Thu Apr 2
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
11:35 AM - 2:10 PM
Mon Apr 6
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Basel
€62
1 Passenger
6:20 PM - 7:55 PM
Thu Apr 30
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (BSL)‎
12:20 PM - 2:55 PM
Tue May 5
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București