View all highlights
Pick the city of departure
Berlin in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€29
Pret mediu November
€37
vacation
5 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Nov 23
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
2:30 PM - 5:35 PM
Thu Nov 28
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Nov 23
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
3:15 PM - 6:20 PM
Thu Nov 28
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Mon Nov 25
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Nov 28
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Nov 16
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
11:45 AM - 3:05 PM
Thu Nov 21
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Nov 30
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Dec 5
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Nov 16
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Wed Nov 20
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€23
Pret mediu December
€42
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
8:25 PM - 9:40 PM
Sun Dec 8
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
3:15 PM - 6:20 PM
Thu Dec 12
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:55 AM - 12:10 PM
Mon Dec 9
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Dec 12
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Dec 7
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
12:05 PM - 1:40 PM
Wed Dec 11
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Dec 7
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Dec 12
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Dec 7
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:30 AM - 10:35 AM
Wed Dec 11
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Dec 7
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
11:45 AM - 3:05 PM
Thu Dec 12
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€23
Pret mediu January
€29
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
8:25 PM - 9:40 PM
Sun Jan 12
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
4:45 PM - 6:20 PM
Thu Jan 16
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
8:25 PM - 9:40 PM
Sun Jan 12
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
6:20 PM - 9:25 PM
Thu Jan 16
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
8:25 PM - 9:40 PM
Sun Jan 12
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
8:45 AM - 10:20 AM
Fri Jan 17
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Jan 18
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
12:05 PM - 1:40 PM
Wed Jan 22
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
10:55 AM - 12:10 PM
Mon Jan 27
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Fri Jan 31
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Mon Jan 27
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Fri Jan 31
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€32
Pret mediu February
€37
city break
4 Nights in Berlin
€32
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Feb 1
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Wed Feb 5
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€32
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Fri Feb 14
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Wed Feb 19
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€32
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Feb 22
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Feb 27
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€32
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Feb 22
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
1:20 PM - 3:55 PM
Tue Feb 25
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€32
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Feb 15
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Feb 20
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€32
1 Passenger
8:25 PM - 9:40 PM
Sun Feb 16
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Wed Feb 19
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€40
Pret mediu March
€48
city break
4 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Thu Mar 19
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Mar 23
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
10:55 AM - 12:10 PM
Fri Mar 13
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Mar 16
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Fri Mar 13
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Mar 16
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
10:15 PM - 11:30 PM
Sat Mar 21
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Mar 26
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Fri Mar 6
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Mar 9
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
8:15 PM - 9:30 PM
Fri Mar 20
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Mar 23
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€67
Pret mediu April
€78
city break
4 Nights in Berlin
€67
1 Passenger
5:50 PM - 7:00 PM
Wed Apr 1
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
8:00 AM - 11:20 AM
Sun Apr 5
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (OTP)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€67
1 Passenger
10:55 AM - 12:05 PM
Mon Apr 27
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
8:00 AM - 11:20 AM
Thu Apr 30
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (OTP)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€68
1 Passenger
9:50 PM - 11:15 PM
Mon Apr 27
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat May 2
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€68
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€68
1 Passenger
10:55 AM - 12:05 PM
Mon Apr 27
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat May 2
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€68
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€69
1 Passenger
5:50 PM - 7:00 PM
Wed Apr 22
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
8:00 AM - 11:20 AM
Sun Apr 26
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (OTP)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€73
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Apr 5
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (SXF)‎
12:10 PM - 2:45 PM
Wed Apr 8
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€73
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Berlin in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu November
€41
city break
3 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Nov 24
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Nov 27
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Nov 24
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
8:30 PM - 1:20 AM
Fri Nov 29
2h 50m - direct
 (LGW)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Nov 17
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Nov 20
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Nov 24
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:45 PM - 7:45 PM
Wed Nov 27
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Nov 24
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Wed Nov 27
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Nov 24
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Fri Nov 29
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€24
Pret mediu December
€43
vacation
5 Nights in Berlin
€24
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Dec 8
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Dec 13
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€28
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Dec 1
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Dec 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Dec 4
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Dec 8
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Dec 11
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€29
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Dec 1
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Dec 4
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Dec 8
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:05 PM - 6:55 PM
Fri Dec 13
2h 50m - direct
 (LCA)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu January
€38
city break
3 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Jan 19
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Jan 26
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 29
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Jan 29
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Jan 15
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 19
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€24
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Jan 15
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Sat Jan 18
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€24
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Jan 19
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Jan 22
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu February
€45
city break
3 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Feb 2
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 5
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€23
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Feb 5
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€24
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Feb 2
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Thu Feb 6
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€24
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Feb 2
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Feb 7
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€24
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Feb 2
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Feb 5
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€30
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Feb 5
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Sat Feb 8
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€40
Pret mediu March
€61
city break
3 Nights in Berlin
€40
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Mar 8
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 11
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€45
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Mar 22
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 25
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€45
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Mar 15
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 18
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€51
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Mar 11
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€54
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Sun Mar 15
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Mar 18
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€57
1 Passenger
6:10 AM - 7:10 AM
Wed Mar 25
2h 00m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
12:10 PM - 2:50 PM
Sun Mar 29
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu April
€68
city break
3 Nights in Berlin
€45
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Apr 1
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Apr 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€64
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Apr 1
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Apr 5
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€69
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Apr 1
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:30 PM - 6:50 PM
Sun Apr 5
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€70
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Apr 8
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Apr 11
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€70
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Apr 8
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Apr 12
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€70
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Apr 8
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Mon Apr 13
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu May
€60
city break
3 Nights in Berlin
€45
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed May 20
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€50
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed May 27
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 30
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€51
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed May 13
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 16
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€57
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed May 6
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€57
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed May 13
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
4:20 PM - 7:45 PM
Sun May 17
2h 25m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Berlin
€63
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed May 13
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
3:45 PM - 6:30 PM
Mon May 18
1h 45m - direct
 (TSF)‎‎  (CLJ)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
Berlin in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu June
€71
city break
3 Nights in Berlin
€57
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Jun 3
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Jun 6
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€57
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Jun 10
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Jun 13
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€76
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Sun Jun 21
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Jun 25
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Berlin
€76
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Jun 24
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Jun 28
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€76
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Wed Jun 24
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Jun 27
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Berlin
€76
1 Passenger
1:45 PM - 2:35 PM
Sun Jun 21
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (SXF)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Jun 24
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca