View all highlights
Pick the city of departure
Birmingham in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€49
Pret mediu April
€50
vacation
5 Nights in Birmingham
€49
1 Passenger
6:20 AM - 7:30 AM
Thu Apr 9
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Apr 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€49
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€49
1 Passenger
6:20 AM - 7:30 AM
Thu Apr 9
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Tue Apr 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€49
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Birmingham
€52
1 Passenger
6:20 AM - 7:30 AM
Thu Apr 9
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Mon Apr 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca