View all highlights
Pick the city of departure
Birmingham in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€38
Pret mediu October
€38
city break
3 Nights in Birmingham
€38
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Oct 18
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€38
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Sun Oct 11
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Fri Oct 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Birmingham
€38
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Sun Oct 11
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€38
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Oct 14
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Mon Oct 19
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Birmingham
€38
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Oct 14
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Oct 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
Birmingham in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€33
Pret mediu March
€35
city break
3 Nights in Birmingham
€33
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Mar 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Wed Mar 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Birmingham
€33
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Mar 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Wed Mar 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€33
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Mar 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Birmingham
€33
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Mar 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Apr 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€33
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Sun Mar 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Birmingham
€38
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Mar 31
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 4
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
Birmingham in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu April
€45
vacation
5 Nights in Birmingham
€45
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Apr 14
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Mon Apr 19
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€45
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Apr 14
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon Apr 19
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Birmingham
€45
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Apr 14
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Birmingham
€45
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Apr 14
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Birmingham
€45
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Apr 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun May 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Birmingham
€45
1 Passenger
7:55 PM - 9:05 PM
Wed Apr 28
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (BHX)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon May 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca