View all highlights
Pick the city of departure
Köln in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€80
Pret mediu November
€89
city break
4 Nights in Köln
€80
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Nov 29
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
3:25 PM - 6:45 PM
Tue Dec 3
2h 20m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€83
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Nov 29
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
10:40 PM - 1:55 AM
Mon Dec 2
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€91
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Nov 29
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:20 PM - 10:10 PM
Wed Dec 4
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€91
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Nov 29
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:20 PM - 10:10 PM
Mon Dec 2
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€91
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Nov 29
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Tue Dec 3
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€91
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Nov 29
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Mon Dec 2
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€53
Pret mediu January
€62
city break
4 Nights in Köln
€53
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Jan 24
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Tue Jan 28
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€53
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€54
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Jan 24
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
3:25 PM - 6:45 PM
Tue Jan 28
2h 20m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€57
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Jan 24
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
3:45 PM - 6:55 PM
Mon Jan 27
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€84
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Jan 31
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:30 AM - 1:00 PM
Mon Feb 3
2h 30m - direct
 (CGN)‎‎  (IAS)‎
€84
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€84
Pret mediu February
€84
city break
4 Nights in Köln
€84
1 Passenger
7:00 AM - 8:45 AM
Mon Feb 3
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
7:30 PM - 11:00 PM
Fri Feb 7
2h 30m - direct
 (CGN)‎‎  (IAS)‎
€84
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in April
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€79
Pret mediu April
€79
vacation
5 Nights in Köln
€79
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Apr 3
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Wed Apr 8
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€79
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€79
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Apr 3
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:45 PM - 10:45 PM
Tue Apr 7
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€79
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€79
1 Passenger
5:00 PM - 6:45 PM
Fri Apr 3
2h 45m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€79
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași
Köln in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu May
€57
city break
4 Nights in Köln
€57
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri May 22
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€76
Pret mediu June
€76
city break
4 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri Jun 26
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Jun 30
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri Jun 26
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Jun 30
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Mon Jun 29
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Jul 4
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri Jun 26
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Jul 1
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in July
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€63
Pret mediu July
€73
city break
4 Nights in Köln
€63
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri Jul 17
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue Jul 21
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Mon Jul 13
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Jul 18
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri Jul 10
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Jul 14
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Fri Jul 17
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Jul 22
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:30 PM
Mon Jul 13
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (CGN)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Fri Jul 17
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca