View all highlights
Pick the city of departure
Köln in October
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€35
Pret mediu October
€40
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Oct 30
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Nov 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€41
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Oct 30
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Tue Nov 3
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€41
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Oct 30
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
8:05 AM - 11:20 AM
Wed Nov 4
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€44
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Oct 30
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:50 PM - 1:15 AM
Tue Nov 3
2h 25m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€35
Pret mediu November
€37
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Nov 6
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Nov 10
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Nov 6
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Tue Nov 10
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Nov 20
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Tue Nov 24
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Nov 13
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Nov 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Nov 20
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Nov 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€41
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Nov 27
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:50 PM - 1:15 AM
Tue Dec 1
2h 25m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€35
Pret mediu December
€41
city break
3 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Dec 4
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Mon Dec 7
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Dec 4
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Dec 8
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Dec 4
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Wed Dec 9
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€41
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Dec 11
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Dec 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€41
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Dec 18
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Dec 22
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€46
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Dec 11
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Mon Dec 14
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€34
Pret mediu January
€40
city break
3 Nights in Köln
€34
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Jan 22
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Jan 25
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€34
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Jan 29
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Feb 1
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€34
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Jan 15
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Köln
€34
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Jan 15
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Jan 29
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Feb 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Jan 15
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Jan 19
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€35
Pret mediu February
€37
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Feb 19
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Feb 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Feb 26
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Feb 12
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Feb 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Feb 5
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Feb 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€45
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Feb 26
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
8:05 AM - 11:20 AM
Wed Mar 3
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
Köln in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€35
Pret mediu March
€69
city break
3 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Mar 19
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:15 PM - 12:10 AM
Mon Mar 22
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Mar 12
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Mar 19
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Köln
€35
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Mar 5
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€62
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Mar 26
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Wed Mar 31
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Köln
€69
1 Passenger
2:55 PM - 4:30 PM
Fri Mar 26
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (CGN)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Wed Mar 31
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași