View all highlights
Pick the city of departure
Copenhaga in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€28
Pret mediu December
€32
vacation
5 Nights in Copenhaga
€28
1 Passenger
7:40 PM - 9:25 PM
Mon Dec 14
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (CPH)‎
11:05 PM - 12:10 AM
Sat Dec 19
1h 05m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Copenhaga
€28
1 Passenger
7:40 PM - 9:25 PM
Fri Dec 18
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (CPH)‎
11:45 PM - 12:50 AM
Mon Dec 21
1h 05m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Copenhaga
€34
1 Passenger
7:40 PM - 9:25 PM
Fri Dec 25
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (CPH)‎
5:15 AM - 6:10 AM
Mon Dec 28
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Copenhaga
€39.34
1 Passenger
7:15 PM - 9:00 PM
Fri Dec 25
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (CPH)‎
12:25 PM - 1:20 PM
Mon Dec 28
0h 55m - direct
 (OMR)‎‎  (OTP)‎
€39.34
1 Passenger
Vezi detalii
Copenhaga in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€53
Pret mediu March
€53
city break
3 Nights in Copenhaga
€53
1 Passenger
4:30 PM - 6:05 PM
Sat Mar 27
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (CPH)‎
4:25 PM - 6:25 PM
Tue Mar 30
2h 00m - direct
 (HER)‎‎  (OTP)‎
€53
1 Passenger
Vezi detalii
Copenhaga in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€39
Pret mediu April
€39
city break
4 Nights in Copenhaga
€39
1 Passenger
7:15 PM - 9:00 PM
Mon Apr 26
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (CPH)‎
3:40 PM - 6:15 PM
Fri Apr 30
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București