View all highlights
Pick the city of departure
Dublin in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€63
Pret mediu February
€63
city break
4 Nights in Dublin
€63.17
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Sat Feb 13
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Feb 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€63.17
1 Passenger
Vezi detalii
Dublin in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€32
Pret mediu April
€35
city break
3 Nights in Dublin
€32
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Sat Apr 17
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Apr 20
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Thu Apr 15
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon Apr 19
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue Apr 6
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue Apr 20
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue Apr 20
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue Apr 20
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 25
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
Dublin in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€35
Pret mediu May
€37
vacation
5 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Thu May 13
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue May 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue May 25
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun May 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Thu May 27
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Jun 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue May 25
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri May 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue May 25
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat May 29
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Dublin
€35
1 Passenger
10:10 AM - 11:45 AM
Tue May 25
3h 35m - direct
 (CLJ)‎  (DUB)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri May 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca