View all highlights
Pick the city of departure
Frankfurt pe Main in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu February
€33
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Feb 25
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Sat Feb 22
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Feb 18
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Sat Feb 22
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Wed Feb 26
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Feb 18
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
3:20 PM - 6:05 PM
Fri Feb 21
2h 45m - direct
 (LCA)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Feb 18
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Fri Feb 21
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu March
€28
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Sat Mar 7
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 11
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Mar 10
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Mar 17
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Sat Mar 21
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 25
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Sat Mar 14
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 18
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€23
1 Passenger
1:55 PM - 3:15 PM
Tue Mar 3
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in July
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€69
Pret mediu July
€69
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€69
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Sat Jul 11
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Jul 14
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€69
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Sat Jul 11
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Jul 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€69
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Sat Jul 11
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Thu Jul 16
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€69
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Sat Jul 11
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Wed Jul 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Frankfurt pe Main in February
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€24
Pret mediu February
€24
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Feb 5
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
11:50 AM - 2:10 PM
Sat Feb 8
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sun Feb 9
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
12:30 PM - 3:05 PM
Wed Feb 12
1h 35m - direct
 (FMM)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Feb 19
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
6:45 AM - 7:50 AM
Sat Feb 22
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Feb 19
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
7:45 AM - 10:30 AM
Mon Feb 24
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Feb 12
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
11:50 AM - 2:10 PM
Sat Feb 15
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Feb 12
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
6:45 AM - 7:50 AM
Sat Feb 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in March
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€24
Pret mediu March
€26
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:00 PM - 9:05 PM
Sun Mar 29
2h 05m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
11:30 AM - 1:50 PM
Thu Apr 2
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Mar 25
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
1:50 PM - 2:55 PM
Sun Mar 29
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Mar 25
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
11:55 AM - 2:20 PM
Sun Mar 29
1h 25m - direct
 (TSF)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Mar 25
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
12:45 PM - 3:20 PM
Sat Mar 28
1h 35m - direct
 (FMM)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Mar 25
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
9:15 PM - 11:55 PM
Sat Mar 28
1h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€24
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Wed Mar 25
2h 10m - direct
 (TSR)‎  (HHN)‎
11:50 AM - 2:10 PM
Sat Mar 28
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara