View all highlights
Pick the city of departure
Frankfurt pe Main in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€34
Pret mediu October
€41
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€34
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Oct 25
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
2:35 PM - 5:35 PM
Wed Oct 28
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€34
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Oct 25
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
2:35 PM - 5:35 PM
Thu Oct 29
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€36
1 Passenger
2:10 PM - 3:30 PM
Thu Oct 29
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Mon Nov 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€36
1 Passenger
2:10 PM - 3:30 PM
Thu Oct 29
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:50 PM - 7:10 PM
Mon Nov 2
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€36
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Oct 25
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Oct 29
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€36
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Oct 25
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu November
€39
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€28
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Nov 8
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:50 PM - 7:10 PM
Fri Nov 13
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€31
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Nov 1
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
4:50 PM - 7:10 PM
Fri Nov 6
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€33
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Nov 8
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
3:55 PM - 7:05 PM
Thu Nov 12
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€33
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Nov 15
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:00 PM - 9:40 PM
Thu Nov 19
2h 40m - direct
 (STN)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€33
1 Passenger
2:10 PM - 3:30 PM
Thu Nov 5
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
2:55 PM - 6:05 PM
Sun Nov 8
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€34
1 Passenger
2:10 PM - 3:30 PM
Thu Nov 5
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
2:35 PM - 5:35 PM
Tue Nov 10
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€46
Pret mediu December
€55
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€46
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Dec 6
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Dec 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€46
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Dec 6
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 10
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€51
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Dec 13
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Dec 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€51
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Dec 13
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€55
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Dec 20
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€55
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Dec 20
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Dec 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu January
€59
vacation
5 Nights in Frankfurt pe Main
€57
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Jan 10
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Fri Jan 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Frankfurt pe Main
€57
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Jan 10
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Jan 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€57
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Sun Jan 10
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Jan 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€61
1 Passenger
2:10 PM - 3:30 PM
Thu Jan 7
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Mon Jan 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€61
1 Passenger
2:10 PM - 3:30 PM
Thu Jan 14
2h 20m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Mon Jan 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
Frankfurt pe Main in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€66
Pret mediu May
€66
city break
4 Nights in Frankfurt pe Main
€66
1 Passenger
7:30 PM - 8:45 PM
Fri May 7
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HHN)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue May 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca