View all highlights
Pick the city of departure
Heraklion in September
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€42
Pret mediu September
€54
city break
4 Nights in Heraklion
€42
1 Passenger
7:10 AM - 9:10 AM
Sat Sep 12
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Wed Sep 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Heraklion
€50
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Tue Sep 22
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Sep 25
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Heraklion
€50
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Tue Sep 15
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Sep 18
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Heraklion
€56
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Sat Sep 26
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Thu Oct 1
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Heraklion
€63
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Tue Sep 8
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Sun Sep 13
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Heraklion
€63
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Tue Sep 8
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Sep 11
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
Heraklion in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€51
Pret mediu October
€53
vacation
5 Nights in Heraklion
€51
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Sat Oct 3
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Thu Oct 8
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Heraklion
€51
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Sat Oct 3
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Wed Oct 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Heraklion
€57
1 Passenger
1:45 PM - 3:45 PM
Tue Oct 13
2h 00m - direct
 (OTP)‎  (HER)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Oct 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Heraklion in September
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€75
Pret mediu September
€89
city break
4 Nights in Heraklion
€75
1 Passenger
1:30 PM - 3:45 PM
Fri Sep 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HER)‎
7:00 AM - 11:40 AM
Tue Sep 29
2h 40m - direct
 (STN)‎‎  (CLJ)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Heraklion
€75
1 Passenger
1:30 PM - 3:45 PM
Fri Sep 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HER)‎
9:40 PM - 2:35 AM
Wed Sep 30
2h 55m - direct
 (LTN)‎‎  (CLJ)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Heraklion
€79
1 Passenger
1:30 PM - 3:45 PM
Fri Sep 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HER)‎
2:15 PM - 7:10 PM
Tue Sep 29
2h 55m - direct
 (LTN)‎‎  (CLJ)‎
€79
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Heraklion
€79
1 Passenger
1:30 PM - 3:45 PM
Fri Sep 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HER)‎
8:15 AM - 1:10 PM
Wed Sep 30
2h 55m - direct
 (LTN)‎‎  (CLJ)‎
€79
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Heraklion
€81
1 Passenger
1:30 PM - 3:45 PM
Fri Sep 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HER)‎
8:20 AM - 11:45 AM
Wed Sep 30
2h 25m - direct
 (CRL)‎‎  (CLJ)‎
€81
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Heraklion
€87
1 Passenger
1:30 PM - 3:45 PM
Fri Sep 25
2h 15m - direct
 (CLJ)‎  (HER)‎
1:50 PM - 5:15 PM
Tue Sep 29
2h 25m - direct
 (CRL)‎‎  (CLJ)‎
€87
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca