View all highlights
Pick the city of departure
Istanbul in July
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€95
Pret mediu July
€95
city break
4 Nights in Istanbul
€95
1 Passenger
1:10 PM - 2:30 PM
Wed Jul 29
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
8:15 PM - 11:25 PM
Sun Aug 2
2h 10m - direct
 (SXF)‎‎  (OTP)‎
€95
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in August
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€91
Pret mediu August
€97
city break
3 Nights in Istanbul
€91
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Aug 30
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Wed Sep 2
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€102.33
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Aug 30
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
7:15 PM - 10:20 PM
Thu Sep 3
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€102.33
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in September
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€80
Pret mediu September
€91
city break
3 Nights in Istanbul
€80
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Sep 27
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Wed Sep 30
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€91
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Sep 6
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:20 AM - 12:50 PM
Fri Sep 11
2h 30m - direct
 (CPH)‎‎  (OTP)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€91
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Sep 6
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
8:35 PM - 11:35 PM
Fri Sep 11
2h 00m - direct
 (MUC)‎‎  (OTP)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€91
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Sep 6
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Wed Sep 9
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€91
1 Passenger
1:00 PM - 2:20 PM
Fri Sep 4
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Wed Sep 9
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€91
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Sep 6
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Thu Sep 10
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€80
Pret mediu October
€90
city break
3 Nights in Istanbul
€80
1 Passenger
12:50 PM - 2:10 PM
Mon Oct 19
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Thu Oct 22
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€80
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Oct 18
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:15 PM - 6:35 PM
Thu Oct 22
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€81
1 Passenger
4:50 PM - 6:10 PM
Sun Oct 4
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
2:40 PM - 5:40 PM
Wed Oct 7
2h 00m - direct
 (PRG)‎‎  (OTP)‎
€81
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€86
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Fri Oct 30
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
8:45 AM - 10:20 AM
Mon Nov 2
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€86
1 Passenger
5:35 PM - 8:05 PM
Thu Oct 29
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
8:45 AM - 10:20 AM
Mon Nov 2
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€86
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Wed Oct 28
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
8:45 AM - 10:20 AM
Mon Nov 2
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€83
Pret mediu November
€89
vacation
5 Nights in Istanbul
€83
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Wed Nov 4
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:30 AM - 12:20 PM
Mon Nov 9
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€83
1 Passenger
5:40 PM - 8:10 PM
Mon Nov 23
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
6:30 PM - 9:45 PM
Fri Nov 27
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€83
1 Passenger
10:25 AM - 12:55 PM
Sun Nov 15
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Thu Nov 19
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€83
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Wed Nov 25
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Sat Nov 28
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€83
1 Passenger
10:25 AM - 12:55 PM
Sun Nov 1
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
6:30 PM - 9:45 PM
Fri Nov 6
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€83
1 Passenger
5:40 PM - 8:10 PM
Mon Nov 2
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
6:30 PM - 9:45 PM
Fri Nov 6
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€83
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€86
Pret mediu December
€99
city break
3 Nights in Istanbul
€86
1 Passenger
10:25 AM - 12:55 PM
Sun Dec 6
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
2:40 PM - 5:40 PM
Wed Dec 9
2h 00m - direct
 (PRG)‎‎  (OTP)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€87
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Fri Dec 4
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
2:40 PM - 5:40 PM
Wed Dec 9
2h 00m - direct
 (PRG)‎‎  (OTP)‎
€87
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€89
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Wed Dec 16
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:30 AM - 12:20 PM
Mon Dec 21
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€89
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€89
1 Passenger
11:10 AM - 1:40 PM
Fri Dec 18
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:30 AM - 12:20 PM
Mon Dec 21
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€89
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€89
1 Passenger
5:35 PM - 8:05 PM
Thu Dec 17
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:30 AM - 12:20 PM
Mon Dec 21
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€89
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€94
1 Passenger
10:25 AM - 12:55 PM
Sun Dec 20
1h 30m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:05 AM - 10:30 AM
Wed Dec 23
1h 25m - direct
 (SAW)‎‎  (OTP)‎
€94
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Istanbul in July
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€133
Pret mediu July
€133
city break
3 Nights in Istanbul
€133
1 Passenger
2:00 PM - 6:10 PM
Sun Jul 19
4h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
10:25 PM - 2:20 AM
Wed Jul 22
2h 55m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€133
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in August
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€139
Pret mediu August
€159
city break
3 Nights in Istanbul
€139
1 Passenger
7:00 AM - 2:30 PM
Wed Aug 19
7h 30m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
12:55 PM - 4:35 PM
Sat Aug 22
2h 40m - direct
 (BRU)‎‎  (IAS)‎
€139
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€139
1 Passenger
7:00 AM - 2:30 PM
Wed Aug 19
7h 30m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
10:30 AM - 2:15 PM
Sun Aug 23
2h 45m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€139
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€139
1 Passenger
7:00 AM - 2:10 PM
Mon Aug 24
7h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
8:50 PM - 11:55 PM
Thu Aug 27
2h 05m - direct
 (MUC)‎‎  (IAS)‎
€139
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€139
1 Passenger
7:00 AM - 2:20 PM
Fri Aug 21
7h 20m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
12:55 PM - 4:35 PM
Wed Aug 26
2h 40m - direct
 (BRU)‎‎  (IAS)‎
€139
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€140
1 Passenger
7:00 AM - 2:30 PM
Wed Aug 19
7h 30m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
5:20 PM - 8:25 PM
Sun Aug 23
2h 05m - direct
 (MUC)‎‎  (IAS)‎
€140
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€144
1 Passenger
7:00 AM - 2:10 PM
Mon Aug 24
7h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
12:55 PM - 4:35 PM
Sat Aug 29
2h 40m - direct
 (BRU)‎‎  (IAS)‎
€144
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in September
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€127
Pret mediu September
€151
city break
4 Nights in Istanbul
€127
1 Passenger
7:00 AM - 2:20 PM
Fri Sep 4
7h 20m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
8:55 AM - 12:35 PM
Tue Sep 8
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€127
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€127
1 Passenger
7:00 AM - 2:20 PM
Fri Sep 4
7h 20m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Mon Sep 7
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€127
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€127
1 Passenger
7:00 AM - 2:20 PM
Fri Sep 4
7h 20m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Tue Sep 8
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€127
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€150
1 Passenger
2:00 PM - 6:10 PM
Thu Sep 3
4h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Tue Sep 8
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€150
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€150
1 Passenger
2:00 PM - 6:10 PM
Thu Sep 3
4h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Mon Sep 7
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€150
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€150
1 Passenger
2:00 PM - 6:10 PM
Thu Sep 3
4h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
8:55 AM - 12:35 PM
Tue Sep 8
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€150
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in October
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€159
Pret mediu October
€169
vacation
5 Nights in Istanbul
€159
1 Passenger
1:00 PM - 8:05 PM
Thu Oct 29
6h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
8:55 AM - 12:35 PM
Tue Nov 3
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€159
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Oct 26
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
9:30 PM - 12:25 AM
Sat Oct 31
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Oct 26
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
9:30 PM - 12:25 AM
Thu Oct 29
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:05 PM
Thu Oct 29
6h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Sun Nov 1
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:05 PM
Thu Oct 29
6h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Tue Nov 3
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:05 PM
Thu Oct 29
6h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Mon Nov 2
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€148
Pret mediu November
€165
vacation
5 Nights in Istanbul
€148
1 Passenger
1:00 PM - 8:05 PM
Thu Nov 5
6h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
8:55 AM - 12:35 PM
Tue Nov 10
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€148
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Nov 2
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
9:30 PM - 12:25 AM
Thu Nov 5
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Nov 2
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
9:30 PM - 12:25 AM
Sat Nov 7
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Nov 2
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Thu Nov 5
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€107
Pret mediu December
€152
city break
3 Nights in Istanbul
€107
1 Passenger
12:50 PM - 9:30 PM
Wed Dec 9
7h 40m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
9:15 AM - 1:40 PM
Sat Dec 12
3h 25m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€107
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€159
1 Passenger
4:45 AM - 12:55 PM
Sun Dec 27
7h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Wed Dec 30
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€159
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Dec 28
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
9:30 PM - 12:25 AM
Thu Dec 31
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€171
1 Passenger
1:00 PM - 8:10 PM
Mon Dec 28
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (SAW)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Thu Dec 31
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€171
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași
Istanbul in August
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€169
Pret mediu August
€169
city break
3 Nights in Istanbul
€169
1 Passenger
9:30 PM - 11:15 PM
Sun Aug 30
1h 45m - direct
 (CLJ)‎  (IST)‎
8:20 AM - 11:45 AM
Wed Sep 2
2h 25m - direct
 (CRL)‎‎  (CLJ)‎
€169
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca