View all highlights
Pick the city of departure
Istanbul in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€41
Pret mediu December
€64
city break
3 Nights in Istanbul
€41
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Dec 10
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
8:45 AM - 12:00 PM
Sun Dec 13
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€44
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Dec 30
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
6:20 PM - 9:25 PM
Sun Jan 3
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€44
1 Passenger
10:35 AM - 12:55 PM
Sun Dec 27
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:55 AM - 2:00 PM
Fri Jan 1
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€44
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Dec 30
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
6:20 PM - 9:25 PM
Mon Jan 4
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€45
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Dec 31
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:10 AM - 1:30 PM
Tue Jan 5
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Dec 10
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
1:05 PM - 4:25 PM
Sun Dec 13
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€42
Pret mediu January
€49
city break
3 Nights in Istanbul
€42
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Mon Jan 4
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Thu Jan 7
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€42
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Jan 14
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Jan 17
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€42
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Jan 28
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Jan 31
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€42
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Mon Jan 4
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:10 AM - 12:30 PM
Thu Jan 7
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€42
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Jan 13
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Jan 17
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€42
1 Passenger
10:35 AM - 12:55 PM
Sun Jan 3
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:10 AM - 12:30 PM
Thu Jan 7
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€46
Pret mediu February
€49
city break
4 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Feb 10
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Feb 14
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Feb 17
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Feb 21
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Feb 18
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Sun Feb 21
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Feb 4
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Feb 7
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Feb 3
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Feb 7
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Mon Feb 1
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Feb 4
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€46
Pret mediu March
€52
city break
3 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Thu Mar 18
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Sun Mar 21
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
5:45 PM - 8:05 PM
Mon Mar 15
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
10:45 AM - 2:00 PM
Thu Mar 18
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Mar 17
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Sun Mar 21
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Fri Mar 19
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Tue Mar 23
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
10:35 AM - 12:55 PM
Sun Mar 14
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Thu Mar 18
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Istanbul
€46
1 Passenger
11:20 AM - 1:40 PM
Wed Mar 24
1h 20m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
5:40 PM - 8:35 PM
Mon Mar 29
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
Istanbul in July
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€67
Pret mediu July
€67
city break
3 Nights in Istanbul
€67
1 Passenger
4:50 PM - 6:15 PM
Thu Jul 15
1h 25m - direct
 (OTP)‎  (SAW)‎
2:40 PM - 5:15 PM
Sun Jul 18
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Istanbul in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€62
Pret mediu December
€62
vacation
5 Nights in Istanbul
€62
1 Passenger
12:20 PM - 8:05 PM
Thu Dec 10
6h 45m - 1 stop
 (CLJ)‎  (SAW)‎
8:30 AM - 9:25 AM
Tue Dec 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca