View all highlights
Pick the city of departure
Karlsruhe in October
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€21
Pret mediu October
€22
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:15 PM - 4:15 PM
Thu Oct 10
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
10:25 PM - 11:30 PM
Tue Oct 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:15 PM - 4:15 PM
Thu Oct 24
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Tue Oct 29
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Wed Oct 30
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
11:50 AM - 2:10 PM
Sat Nov 2
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:15 PM - 4:15 PM
Thu Oct 24
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
7:45 AM - 10:30 AM
Sun Oct 27
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:15 PM - 4:15 PM
Thu Oct 24
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
4:05 PM - 6:50 PM
Tue Oct 29
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:15 PM - 4:15 PM
Thu Oct 24
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Mon Oct 28
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
Karlsruhe in November
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€21
Pret mediu November
€22
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Wed Nov 20
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
10:55 AM - 12:00 PM
Mon Nov 25
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Nov 17
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Thu Nov 21
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Nov 10
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Thu Nov 14
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Nov 10
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
7:00 AM - 8:05 AM
Fri Nov 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Nov 10
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
11:05 AM - 12:10 PM
Fri Nov 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Nov 10
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Fri Nov 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
Karlsruhe in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€21
Pret mediu December
€32
city break
3 Nights in Karlsruhe
€21
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Wed Dec 4
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
4:50 PM - 8:05 PM
Sat Dec 7
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Karlsruhe
€22
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Wed Dec 4
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€22
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Karlsruhe
€22
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Dec 1
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
10:30 PM - 1:50 AM
Thu Dec 5
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€22
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Karlsruhe
€27
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Sun Dec 1
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
7:00 AM - 9:45 AM
Thu Dec 5
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Karlsruhe
€27
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Wed Dec 4
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Dec 9
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Karlsruhe
€27
1 Passenger
3:20 PM - 4:20 PM
Wed Dec 4
2h 00m - direct
 (TSR)‎  (FKB)‎
11:55 AM - 2:40 PM
Sat Dec 7
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara