View all highlights
Pick the city of departure
Larnaca in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€55
Pret mediu December
€57
vacation
5 Nights in Larnaca
€55
1 Passenger
6:40 PM - 10:30 PM
Wed Dec 30
3h 50m - 1 stop
 (CLJ)‎  (LCA)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Mon Jan 4
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€55
1 Passenger
6:40 PM - 10:30 PM
Wed Dec 30
3h 50m - 1 stop
 (CLJ)‎  (LCA)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Mon Jan 4
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Larnaca
€55
1 Passenger
6:30 PM - 10:30 PM
Sun Dec 27
4h 00m - 1 stop
 (CLJ)‎  (LCA)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€55
1 Passenger
6:40 PM - 10:30 PM
Wed Dec 23
3h 50m - 1 stop
 (CLJ)‎  (LCA)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Mon Dec 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Larnaca
€58
1 Passenger
6:40 PM - 10:30 PM
Wed Dec 23
3h 50m - 1 stop
 (CLJ)‎  (LCA)‎
8:30 AM - 9:25 AM
Sat Dec 26
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Larnaca
€58
1 Passenger
6:40 PM - 10:30 PM
Wed Dec 30
3h 50m - 1 stop
 (CLJ)‎  (LCA)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Sun Jan 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
Larnaca in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€66
Pret mediu June
€66
city break
4 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jun 27
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Jul 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jun 27
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Wed Jun 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jun 27
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Jul 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jun 27
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Jul 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jun 27
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Wed Jun 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jun 6
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Jun 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Larnaca in July
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€66
Pret mediu July
€66
city break
3 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Thu Jul 8
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Jul 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jul 4
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Jul 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Sun Jul 18
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Jul 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Thu Jul 15
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Jul 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Thu Jul 22
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Mon Jul 26
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Larnaca
€66
1 Passenger
6:25 PM - 9:05 PM
Thu Jul 22
2h 40m - direct
 (CLJ)‎  (LCA)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon Jul 26
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca