View all highlights
Pick the city of departure
Liverpool in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu November
€40
vacation
5 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Nov 19
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Nov 24
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Nov 26
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Nov 30
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Dec 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Nov 16
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Nov 20
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Nov 23
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Nov 27
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Nov 19
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Sat Nov 23
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€29
Pret mediu December
€43
city break
4 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Dec 3
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Sat Dec 7
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Dec 10
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Dec 13
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€34
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Dec 7
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Dec 11
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€37
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Dec 10
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Dec 15
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€37
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€43
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Dec 10
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
5:20 PM - 8:05 PM
Fri Dec 13
1h 45m - direct
 (TSF)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€44
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Dec 17
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
11:05 PM - 12:05 AM
Fri Dec 20
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu January
€30
city break
4 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Jan 18
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Jan 21
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Jan 28
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Jan 18
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Tue Jan 21
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Jan 18
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Thu Jan 23
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Jan 21
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Jan 24
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu February
€40
vacation
5 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Feb 4
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Feb 11
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 16
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€28
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Feb 1
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 5
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Sat Feb 1
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Feb 5
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Feb 4
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Feb 9
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€29
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Feb 4
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Sat Feb 8
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€40
Pret mediu March
€52
vacation
5 Nights in Liverpool
€40
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Mar 3
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€46
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Tue Mar 31
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Apr 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€56
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Tue Mar 31
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Apr 5
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€56
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Tue Mar 31
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Fri Apr 3
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€56
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Mar 3
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
8:30 AM - 9:30 AM
Sat Mar 7
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€56
1 Passenger
7:35 PM - 9:00 PM
Tue Mar 3
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
7:00 AM - 8:00 AM
Fri Mar 6
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€58
Pret mediu April
€64
vacation
5 Nights in Liverpool
€58
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Apr 4
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Apr 9
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€58
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Apr 4
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€58
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Apr 4
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€58
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Apr 4
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Apr 8
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€58
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Tue Apr 7
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Fri Apr 10
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Apr 11
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Apr 15
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu May
€59
city break
3 Nights in Liverpool
€45
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat May 23
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€45
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat May 16
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue May 19
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat May 16
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue May 19
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat May 16
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue May 19
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat May 23
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu May 28
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat May 23
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue May 26
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu June
€63
city break
3 Nights in Liverpool
€45
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Jun 13
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Tue Jun 16
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€45
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Tue Jun 9
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Jun 13
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Jun 13
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Jun 16
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Jun 13
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Jun 17
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Jun 13
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Jun 16
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€61
1 Passenger
8:10 PM - 9:20 PM
Sat Jun 13
3h 10m - direct
 (CLJ)‎  (LPL)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Jun 18
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Liverpool in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€46
Pret mediu November
€63
city break
4 Nights in Liverpool
€46
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Nov 29
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Tue Dec 3
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€46
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Nov 29
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
3:25 PM - 6:45 PM
Tue Dec 3
2h 20m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€47
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Nov 25
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
4:15 PM - 7:55 PM
Fri Nov 29
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€47
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€51
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Nov 18
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Thu Nov 21
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€51
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Nov 18
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 10:10 PM
Thu Nov 21
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€51
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Nov 29
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
4:15 PM - 7:55 PM
Mon Dec 2
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€39
Pret mediu December
€63
city break
4 Nights in Liverpool
€39
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Dec 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Tue Dec 31
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€42
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Dec 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
10:40 PM - 2:10 AM
Wed Jan 1
2h 30m - direct
 (CTA)‎‎  (IAS)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€44
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Dec 6
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Mon Dec 9
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€44
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Dec 6
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Wed Dec 11
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€44
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Dec 6
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Tue Dec 10
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€44
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Dec 9
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Sat Dec 14
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€41
Pret mediu January
€52
vacation
5 Nights in Liverpool
€41
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Jan 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Sat Feb 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€55
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Jan 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:20 PM - 10:10 PM
Thu Jan 30
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€55
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Jan 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Fri Jan 31
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€55
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Jan 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Sat Feb 1
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Liverpool
€55
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Jan 27
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Thu Jan 30
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
Liverpool in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€34
Pret mediu February
€47
vacation
5 Nights in Liverpool
€34
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Feb 3
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Sat Feb 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€34
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Feb 3
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
3:25 PM - 6:45 PM
Sat Feb 8
2h 20m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€37
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Feb 3
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
3:45 PM - 6:55 PM
Fri Feb 7
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€37
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Liverpool
€39
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Feb 10
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Sat Feb 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€41
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Feb 7
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Tue Feb 11
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Liverpool
€41
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Feb 14
3h 40m - direct
 (IAS)‎  (LPL)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Tue Feb 18
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași