View all highlights
Pick the city of departure
Lyon in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu January
€30
vacation
5 Nights in Lyon
€23
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Jan 17
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€23
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Jan 24
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 29
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€24
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Jan 24
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Tue Jan 28
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€24
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Jan 24
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Tue Jan 28
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€24
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Jan 24
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Wed Jan 29
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€24
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Jan 24
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Mon Jan 27
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€24
Pret mediu February
€37
vacation
5 Nights in Lyon
€24
1 Passenger
7:05 PM - 8:40 PM
Mon Feb 3
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
2:40 PM - 5:50 PM
Sat Feb 8
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€24
1 Passenger
7:05 PM - 8:40 PM
Mon Feb 3
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:45 AM - 12:10 PM
Fri Feb 7
2h 25m - direct
 (LYS)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€28
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Feb 21
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€28
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Feb 7
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 12
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€29
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Feb 21
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Feb 26
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€29
1 Passenger
6:40 AM - 8:15 AM
Fri Feb 7
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:20 AM - 10:40 AM
Tue Feb 11
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca