View all highlights
Pick the city of departure
Lyon in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€29
Pret mediu October
€43
vacation
5 Nights in Lyon
€29
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Oct 19
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
7:00 AM - 11:40 AM
Sat Oct 24
2h 40m - direct
 (STN)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€36
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Oct 19
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Oct 22
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€36
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Oct 19
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Oct 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€40
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Fri Oct 9
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€40
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Oct 19
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
2:10 PM - 5:20 PM
Fri Oct 23
2h 10m - direct
 (DTM)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€42
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Oct 19
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Fri Oct 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€29
Pret mediu November
€39
city break
3 Nights in Lyon
€29
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Wed Nov 11
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 14
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€29
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Wed Nov 4
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 7
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€32
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Wed Nov 18
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 21
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€34
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Nov 15
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Nov 19
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€34
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Nov 22
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Nov 26
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€34
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Wed Nov 25
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Nov 28
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€41
Pret mediu December
€52
city break
3 Nights in Lyon
€41
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Wed Dec 2
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Dec 5
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€41
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Dec 6
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Dec 10
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€46
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Dec 6
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 10
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€46
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Dec 6
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Dec 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€46
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€51
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Dec 13
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€51
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Dec 13
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Dec 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€51
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu January
€57
city break
4 Nights in Lyon
€57
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Jan 10
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Jan 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€57
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Jan 10
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Fri Jan 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€57
1 Passenger
6:35 AM - 8:10 AM
Sun Jan 10
2h 35m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Jan 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu March
€28
city break
4 Nights in Lyon
€28
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Mar 29
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€28
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Mar 29
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Apr 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€28
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Mar 29
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€28
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Mar 29
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€33
Pret mediu April
€35
city break
4 Nights in Lyon
€33
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Apr 26
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€33
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Apr 26
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€33
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Apr 12
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Lyon
€33
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Apr 12
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Lyon
€33
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Apr 12
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Lyon
€33
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Mon Apr 12
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Apr 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
Lyon in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€66
Pret mediu May
€66
city break
3 Nights in Lyon
€66
1 Passenger
1:55 PM - 3:25 PM
Fri May 28
2h 30m - direct
 (CLJ)‎  (LYS)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Mon May 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Lyon in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€53
Pret mediu March
€53
city break
3 Nights in Lyon
€53
1 Passenger
7:00 AM - 8:50 AM
Sat Mar 27
2h 50m - direct
 (OTP)‎  (LYS)‎
4:25 PM - 6:25 PM
Tue Mar 30
2h 00m - direct
 (HER)‎‎  (OTP)‎
€53
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București