View all highlights
Pick the city of departure
Madrid in May
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€33
Pret mediu May
€43
city break
3 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri May 1
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
12:10 PM - 2:50 PM
Mon May 4
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon May 4
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
12:10 PM - 2:50 PM
Fri May 8
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri May 15
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
12:10 PM - 2:50 PM
Mon May 18
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri May 1
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
7:30 AM - 10:10 AM
Wed May 6
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri May 1
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
11:45 AM - 3:00 PM
Tue May 5
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri May 29
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Tue Jun 2
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in June
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€33
Pret mediu June
€37
city break
4 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jun 1
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
12:10 PM - 2:50 PM
Fri Jun 5
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jun 1
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Thu Jun 4
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jun 8
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
12:10 PM - 2:50 PM
Fri Jun 12
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jun 1
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sat Jun 6
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jun 8
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Thu Jun 11
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€33
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jun 8
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sat Jun 13
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in July
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€118
Pret mediu July
€118
city break
4 Nights in Madrid
€118
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Jul 13
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
11:00 AM - 1:40 PM
Fri Jul 17
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€118
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in August
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€121
Pret mediu August
€121
city break
3 Nights in Madrid
€121
1 Passenger
6:40 PM - 11:45 PM
Sat Aug 22
6h 05m - 1 stop
 (TSR)‎  (MAD)‎
11:45 AM - 3:00 PM
Tue Aug 25
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€121
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in October
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€141
Pret mediu October
€141
city break
4 Nights in Madrid
€141
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri Oct 23
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
4:05 PM - 6:50 PM
Tue Oct 27
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€141
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€87
Pret mediu December
€104
city break
3 Nights in Madrid
€87
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri Dec 11
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Dec 14
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€87
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€99
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri Dec 4
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
4:05 PM - 6:50 PM
Tue Dec 8
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€99
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€107
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Mon Dec 14
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
7:00 AM - 9:45 AM
Thu Dec 17
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€107
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€112
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri Dec 11
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
2:55 PM - 5:20 PM
Wed Dec 16
1h 25m - direct
 (TSF)‎‎  (TSR)‎
€112
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€117
1 Passenger
3:50 PM - 6:25 PM
Fri Dec 11
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
4:05 PM - 6:50 PM
Tue Dec 15
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€117
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Madrid in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€84
Pret mediu December
€98
city break
4 Nights in Madrid
€84
1 Passenger
6:10 AM - 9:00 AM
Wed Dec 2
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
8:40 PM - 11:55 PM
Sun Dec 6
2h 15m - direct
 (SXF)‎‎  (CLJ)‎
€84
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€96
1 Passenger
6:10 AM - 9:00 AM
Thu Dec 3
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
8:40 PM - 11:55 PM
Sun Dec 6
2h 15m - direct
 (SXF)‎‎  (CLJ)‎
€96
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€96
1 Passenger
6:10 AM - 9:00 AM
Fri Dec 11
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
8:40 PM - 11:55 PM
Wed Dec 16
2h 15m - direct
 (SXF)‎‎  (CLJ)‎
€96
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€108
1 Passenger
6:10 AM - 9:00 AM
Sun Dec 13
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
8:40 PM - 11:55 PM
Wed Dec 16
2h 15m - direct
 (SXF)‎‎  (CLJ)‎
€108
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Madrid
€108
1 Passenger
6:10 AM - 9:00 AM
Thu Dec 10
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
8:40 PM - 11:55 PM
Sun Dec 13
2h 15m - direct
 (SXF)‎‎  (CLJ)‎
€108
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Madrid in July
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€94
Pret mediu July
€94
city break
4 Nights in Madrid
€94
1 Passenger
6:05 AM - 12:20 PM
Tue Jul 7
7h 15m - 1 stop
 (IAS)‎  (MAD)‎
9:30 PM - 12:30 AM
Sat Jul 11
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€94
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€122
Pret mediu December
€122
city break
4 Nights in Madrid
€122
1 Passenger
1:25 PM - 8:25 PM
Fri Dec 11
8h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (MAD)‎
9:15 AM - 1:40 PM
Tue Dec 15
3h 25m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€122
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași