View all highlights
Pick the city of departure
Madrid in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€27
Pret mediu December
€51
vacation
5 Nights in Madrid
€27
1 Passenger
8:00 PM - 11:00 PM
Wed Dec 30
4h 00m - direct
 (OTP)‎  (MAD)‎
6:20 PM - 9:25 PM
Mon Jan 4
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€29
1 Passenger
8:00 PM - 11:00 PM
Wed Dec 23
4h 00m - direct
 (OTP)‎  (MAD)‎
8:45 AM - 12:00 PM
Sun Dec 27
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€29
1 Passenger
2:30 PM - 5:30 PM
Fri Dec 11
4h 00m - direct
 (OTP)‎  (MAD)‎
3:35 PM - 6:55 PM
Wed Dec 16
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€29
1 Passenger
8:00 PM - 11:00 PM
Wed Dec 23
4h 00m - direct
 (OTP)‎  (MAD)‎
3:35 PM - 6:10 PM
Sun Dec 27
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€38
1 Passenger
2:30 PM - 5:30 PM
Fri Dec 11
4h 00m - direct
 (OTP)‎  (MAD)‎
10:40 AM - 1:15 PM
Wed Dec 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Madrid
€39
1 Passenger
9:55 PM - 12:55 AM
Fri Dec 18
4h 00m - direct
 (OTP)‎  (MAD)‎
7:45 AM - 11:05 AM
Thu Dec 24
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Madrid in April
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€64
Pret mediu April
€65
city break
4 Nights in Madrid
€64.88
1 Passenger
6:25 PM - 9:00 PM
Fri Apr 2
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:15 PM - 10:10 PM
Tue Apr 6
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€64.88
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in May
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€58
Pret mediu May
€59
city break
3 Nights in Madrid
€58.98
1 Passenger
6:25 PM - 9:00 PM
Fri May 28
3h 35m - direct
 (TSR)‎  (MAD)‎
9:15 PM - 10:10 PM
Mon May 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€58.98
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Madrid in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€79
Pret mediu December
€84
vacation
5 Nights in Madrid
€79
1 Passenger
5:00 PM - 7:50 PM
Sun Dec 13
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Fri Dec 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€79
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Madrid
€88
1 Passenger
5:00 PM - 7:50 PM
Sun Dec 13
3h 50m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
10:45 AM - 11:40 AM
Thu Dec 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€88
1 Passenger
Vezi detalii
Madrid in July
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€81
Pret mediu July
€82
city break
4 Nights in Madrid
€81.91
1 Passenger
7:00 AM - 9:45 AM
Sat Jul 24
3h 45m - direct
 (CLJ)‎  (MAD)‎
8:45 AM - 11:40 AM
Wed Jul 28
1h 55m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€81.91
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca