View all highlights
Pick the city of departure
Malmö in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu February
€33
vacation
5 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Feb 25
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Feb 18
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
1:40 PM - 2:50 PM
Sat Feb 29
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malmö
€29
1 Passenger
1:40 PM - 2:50 PM
Sat Feb 29
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Mar 4
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malmö
€29
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Feb 18
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
7:50 AM - 10:45 AM
Fri Feb 21
1h 55m - direct
 (BLQ)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malmö
€29
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Feb 11
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
3:20 PM - 6:05 PM
Fri Feb 14
2h 45m - direct
 (LCA)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Malmö in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu March
€33
city break
4 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
1:40 PM - 2:50 PM
Sat Mar 7
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 11
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
1:40 PM - 2:50 PM
Sat Mar 21
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 25
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Mar 17
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Mar 3
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malmö
€28
1 Passenger
8:15 PM - 9:25 PM
Tue Mar 10
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malmö
€29
1 Passenger
1:40 PM - 2:50 PM
Sat Mar 21
2h 10m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Tue Mar 24
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Malmö in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€61
Pret mediu June
€63
city break
4 Nights in Malmö
€61
1 Passenger
3:20 PM - 4:25 PM
Thu Jun 25
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:35 PM - 10:30 PM
Mon Jun 29
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malmö
€61
1 Passenger
3:20 PM - 4:25 PM
Thu Jun 25
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Jun 30
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malmö
€64
1 Passenger
3:20 PM - 4:25 PM
Thu Jun 25
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Jun 28
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malmö
€64
1 Passenger
3:20 PM - 4:25 PM
Thu Jun 25
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Sun Jun 28
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malmö
€64
1 Passenger
3:20 PM - 4:25 PM
Thu Jun 25
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Mon Jun 29
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malmö
€64
1 Passenger
3:20 PM - 4:25 PM
Thu Jun 25
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Jun 30
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Malmö in September
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu September
€57
city break
4 Nights in Malmö
€57
1 Passenger
1:15 PM - 2:20 PM
Tue Sep 22
2h 05m - direct
 (CLJ)‎  (MMX)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Sep 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca