View all highlights
Pick the city of departure
Malta in August
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€40
Pret mediu August
€42
vacation
5 Nights in Malta
€40
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Aug 9
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Aug 14
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€40
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Aug 30
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Sep 4
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€44
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Aug 30
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Wed Sep 2
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malta
€45
1 Passenger
1:10 PM - 2:35 PM
Thu Aug 6
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Mon Aug 10
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in September
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€45
Pret mediu September
€45
vacation
5 Nights in Malta
€45
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Sep 6
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Sep 11
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€33
Pret mediu October
€39
vacation
5 Nights in Malta
€33
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Oct 18
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Oct 23
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€38
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Oct 11
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Oct 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€39
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Oct 18
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Fri Oct 23
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€44
1 Passenger
1:05 PM - 2:30 PM
Sun Oct 11
2h 25m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Fri Oct 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€40
Pret mediu November
€45
city break
3 Nights in Malta
€40
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Nov 9
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Nov 12
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€47
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Nov 23
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Nov 26
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€47
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€47
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Nov 23
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Nov 28
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€47
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€57
Pret mediu December
€62
city break
3 Nights in Malta
€57
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Dec 18
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 PM - 12:50 AM
Mon Dec 21
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malta
€57
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Dec 7
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Fri Dec 11
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€57
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Dec 7
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Dec 10
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€59
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Dec 18
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 PM - 12:50 AM
Wed Dec 23
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malta
€62
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Dec 11
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:20 PM - 3:55 PM
Tue Dec 15
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€72
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Dec 18
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
4:35 PM - 5:00 PM
Mon Dec 21
1h 25m - direct
 (SAW)‎‎  (OTP)‎
€72
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€67
Pret mediu January
€68
city break
3 Nights in Malta
€67.9
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Jan 29
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 PM - 12:50 AM
Mon Feb 1
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€67.9
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€60
Pret mediu February
€64
city break
4 Nights in Malta
€60
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Feb 8
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 PM - 12:50 AM
Fri Feb 12
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malta
€67.9
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Mon Feb 1
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 PM - 12:50 AM
Fri Feb 5
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€67.9
1 Passenger
Vezi detalii
Malta in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€58
Pret mediu March
€65
city break
4 Nights in Malta
€58
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Mar 19
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:20 PM - 3:55 PM
Tue Mar 23
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€58
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€63
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Mar 19
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
7:35 AM - 10:35 AM
Wed Mar 24
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€63
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Mar 19
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
3:05 PM - 5:40 PM
Wed Mar 24
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€63
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Mar 19
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
11:00 PM - 12:50 AM
Mon Mar 22
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malta
€63
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Mar 19
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
10:10 AM - 1:30 PM
Tue Mar 23
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€64
1 Passenger
1:25 PM - 2:55 PM
Fri Mar 19
2h 30m - direct
 (OTP)‎  (MLA)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Wed Mar 24
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Malta in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€81
Pret mediu January
€103
city break
3 Nights in Malta
€81
1 Passenger
6:05 AM - 1:30 PM
Sun Jan 17
8h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (MLA)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 20
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€81
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Malta
€96
1 Passenger
6:05 AM - 1:30 PM
Sun Jan 10
8h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (MLA)‎
9:55 PM - 1:45 AM
Thu Jan 14
2h 50m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€96
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€102
1 Passenger
6:05 AM - 1:30 PM
Sun Jan 10
8h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (MLA)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 13
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€102
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Malta
€102
1 Passenger
6:05 AM - 1:30 PM
Sun Jan 10
8h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (MLA)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Fri Jan 15
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€102
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Malta
€135
1 Passenger
2:00 PM - 10:55 PM
Sun Jan 3
9h 55m - 1 stop
 (IAS)‎  (MLA)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 6
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€135
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași