View all highlights
Pick the city of departure
München in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€105
Pret mediu January
€105
city break
3 Nights in München
€105
1 Passenger
3:00 PM - 4:15 PM
Thu Jan 16
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
7:30 PM - 10:30 PM
Sun Jan 19
2h 00m - direct
 (MUC)‎‎  (IAS)‎
€105
1 Passenger
Vezi detalii
München in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€105
Pret mediu February
€106
city break
3 Nights in München
€105.85
1 Passenger
3:00 PM - 4:15 PM
Thu Feb 13
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
7:30 PM - 10:30 PM
Sun Feb 16
2h 00m - direct
 (MUC)‎‎  (IAS)‎
€105.85
1 Passenger
Vezi detalii
München in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€66
Pret mediu March
€66
city break
3 Nights in München
€66
1 Passenger
3:30 PM - 4:35 PM
Sun Mar 29
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
4:05 PM - 7:35 PM
Wed Apr 1
2h 30m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
München in April
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€70
Pret mediu April
€70
vacation
5 Nights in München
€70
1 Passenger
7:00 PM - 8:05 PM
Thu Apr 2
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in München
€70
1 Passenger
7:00 PM - 8:05 PM
Thu Apr 2
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
9:45 PM - 10:45 PM
Tue Apr 7
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
München in May
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€60
Pret mediu May
€64
vacation
5 Nights in München
€60
1 Passenger
7:00 PM - 8:05 PM
Tue May 12
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
4:05 PM - 7:35 PM
Sun May 17
2h 30m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in München
€60
1 Passenger
7:00 PM - 8:05 PM
Thu May 7
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
4:05 PM - 7:35 PM
Sun May 10
2h 30m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in München
€60
1 Passenger
3:30 PM - 4:35 PM
Sun May 10
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
9:00 AM - 12:40 PM
Thu May 14
2h 40m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in München
€60
1 Passenger
3:30 PM - 4:35 PM
Sun May 10
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
4:05 PM - 7:35 PM
Wed May 13
2h 30m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in München
€60
1 Passenger
7:00 PM - 8:05 PM
Tue May 5
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
4:05 PM - 7:35 PM
Sun May 10
2h 30m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in München
€63
1 Passenger
3:30 PM - 4:35 PM
Sun May 17
2h 05m - direct
 (IAS)‎  (MUC)‎
9:00 AM - 12:40 PM
Thu May 21
2h 40m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași