View all highlights
Pick the city of departure
Nisa in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€21
Pret mediu November
€24
city break
4 Nights in Nisa
€21
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Nov 29
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
10:45 AM - 2:00 PM
Thu Dec 3
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€22
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Nov 22
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
10:55 AM - 2:00 PM
Fri Nov 27
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€22
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nisa
€22
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Nov 22
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Wed Nov 25
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€22
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nisa
€22
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Nov 22
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
10:45 AM - 2:00 PM
Thu Nov 26
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€22
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€24
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Nov 22
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:50 PM - 12:55 AM
Fri Nov 27
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€26
1 Passenger
1:20 PM - 3:00 PM
Fri Nov 13
2h 40m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
6:35 AM - 9:40 AM
Wed Nov 18
2h 05m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€26
1 Passenger
Vezi detalii
Nisa in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€15
Pret mediu December
€27
city break
4 Nights in Nisa
€15
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Dec 6
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
10:45 AM - 2:00 PM
Thu Dec 10
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€15
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nisa
€15
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Dec 6
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:10 AM - 12:30 PM
Thu Dec 10
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€15
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nisa
€21
1 Passenger
6:55 PM - 8:30 PM
Thu Dec 3
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
8:45 AM - 12:00 PM
Sun Dec 6
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nisa
€21
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Dec 6
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
3:35 PM - 6:55 PM
Wed Dec 9
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€24
1 Passenger
6:55 PM - 8:30 PM
Thu Dec 10
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
10:10 AM - 1:30 PM
Tue Dec 15
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nisa
€24
1 Passenger
6:55 PM - 8:30 PM
Thu Dec 10
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
8:45 AM - 12:00 PM
Sun Dec 13
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nisa in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€33
Pret mediu February
€35
vacation
5 Nights in Nisa
€33
1 Passenger
6:55 PM - 8:30 PM
Thu Feb 11
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
10:10 AM - 1:30 PM
Tue Feb 16
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nisa
€36
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Feb 7
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
3:35 PM - 6:10 PM
Wed Feb 10
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€36
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Feb 7
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
3:35 PM - 6:10 PM
Fri Feb 12
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Nisa in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€27
Pret mediu March
€35
vacation
5 Nights in Nisa
€27
1 Passenger
12:05 PM - 1:20 PM
Mon Mar 29
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
8:45 AM - 11:15 AM
Sat Apr 3
1h 30m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nisa
€30
1 Passenger
12:05 PM - 1:20 PM
Mon Mar 29
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:25 AM - 12:35 PM
Fri Apr 2
2h 10m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€30
1 Passenger
12:05 PM - 1:20 PM
Mon Mar 29
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:25 AM - 12:35 PM
Sat Apr 3
2h 10m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nisa
€30
1 Passenger
6:45 PM - 8:20 PM
Sun Mar 14
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:10 AM - 12:30 PM
Thu Mar 18
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nisa
€30
1 Passenger
6:55 PM - 8:30 PM
Thu Mar 25
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:25 AM - 12:35 PM
Tue Mar 30
2h 10m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nisa
€30
1 Passenger
12:05 PM - 1:20 PM
Mon Mar 29
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (NCE)‎
9:25 AM - 12:35 PM
Thu Apr 1
2h 10m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București