View all highlights
Pick the city of departure
Nürnberg in November
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu November
€26
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Nov 19
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Nov 24
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Nov 26
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
7:25 PM - 10:10 PM
Fri Nov 29
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Nov 26
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
11:55 AM - 2:40 PM
Sat Nov 30
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Nov 19
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
3:50 PM - 6:30 PM
Sat Nov 23
1h 40m - direct
 (NUE)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Nov 26
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
7:45 AM - 10:30 AM
Fri Nov 29
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Nov 19
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
11:50 AM - 2:10 PM
Sat Nov 23
1h 20m - direct
 (BRI)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu December
€30
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Dec 3
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Dec 10
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
6:55 AM - 8:00 AM
Sun Dec 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Dec 10
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
6:45 AM - 7:50 AM
Sat Dec 14
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Dec 10
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
7:00 AM - 8:05 AM
Fri Dec 13
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Dec 10
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Fri Dec 13
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Dec 3
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
12:10 PM - 2:35 PM
Sun Dec 8
1h 25m - direct
 (TSF)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in January
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu January
€24
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Jan 14
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Jan 19
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Jan 18
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
10:30 PM - 1:50 AM
Thu Jan 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Jan 21
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Jan 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Jan 25
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
10:30 PM - 1:50 AM
Thu Jan 30
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Jan 28
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Jan 18
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
3:50 PM - 6:30 PM
Tue Jan 21
1h 40m - direct
 (NUE)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in February
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu February
€26
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Feb 25
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Mar 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Feb 8
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
10:30 PM - 1:50 AM
Thu Feb 13
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Feb 4
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Feb 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Feb 18
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Sun Feb 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Feb 15
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
10:30 PM - 1:50 AM
Thu Feb 20
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Feb 1
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
10:30 PM - 1:50 AM
Thu Feb 6
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in March
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu March
€32
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Mar 31
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun Apr 5
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€27
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Mar 7
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:25 PM - 10:30 PM
Wed Mar 11
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€27
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Mar 24
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
1:45 PM - 2:50 PM
Sun Mar 29
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€27
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Mar 24
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
7:00 AM - 8:05 AM
Fri Mar 27
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€27
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Sat Mar 7
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
7:00 AM - 9:45 AM
Thu Mar 12
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€27
1 Passenger
2:35 PM - 3:20 PM
Tue Mar 24
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
6:40 AM - 7:45 AM
Sun Mar 29
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in April
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu April
€48
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Apr 28
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun May 3
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Sat Apr 4
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Thu Apr 9
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Apr 28
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Sat May 2
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€30
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Apr 14
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun Apr 19
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€37
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Sat Apr 18
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Thu Apr 23
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€37
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€40
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Sat Apr 18
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Tue Apr 21
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in May
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu May
€40
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue May 12
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun May 17
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Sat May 9
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Thu May 14
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Sat May 30
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Thu Jun 4
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue May 26
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun May 31
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue May 5
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun May 10
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue May 5
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Sat May 9
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in June
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€23
Pret mediu June
€42
vacation
5 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Jun 9
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun Jun 14
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Jun 9
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Sat Jun 13
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€28
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Jun 2
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Sun Jun 7
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€29
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Jun 2
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Sat Jun 6
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€30
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Sat Jun 13
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:55 AM
Thu Jun 18
2h 15m - direct
 (BLL)‎‎  (TSR)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€30
1 Passenger
8:10 PM - 8:55 PM
Tue Jun 16
1h 45m - direct
 (TSR)‎  (NUE)‎
8:35 PM - 11:50 PM
Sat Jun 20
2h 15m - direct
 (CRL)‎‎  (TSR)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Nürnberg in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€88
Pret mediu November
€88
city break
3 Nights in Nürnberg
€88.46
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Sun Nov 17
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
3:45 PM - 6:35 PM
Wed Nov 20
1h 50m - direct
 (NUE)‎‎  (CLJ)‎
€88.46
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu December
€36
city break
4 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Dec 4
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Sun Dec 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Dec 4
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Sat Dec 7
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€30
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Dec 4
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:45 PM - 7:45 PM
Sat Dec 7
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€30
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Dec 4
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:45 PM - 7:45 PM
Mon Dec 9
2h 00m - direct
 (BGY)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€32
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Dec 4
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Dec 8
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€33
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Sun Dec 1
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Dec 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu January
€37
city break
3 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Jan 19
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Jan 22
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Jan 29
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Jan 15
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 19
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Jan 15
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Sat Jan 18
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Jan 29
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Feb 2
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€23
Pret mediu February
€42
city break
3 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Feb 2
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 5
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Feb 26
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 1
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Feb 5
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€23
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Feb 9
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 12
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€23
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Feb 5
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Sat Feb 8
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€24
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Feb 5
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Feb 9
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu March
€53
city break
4 Nights in Nürnberg
€28
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Mar 4
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€33
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Mar 1
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 4
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€39
1 Passenger
2:20 PM - 3:15 PM
Wed Mar 11
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€40
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Mar 15
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 18
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€42
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Mar 8
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Mar 11
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€42
1 Passenger
1:50 PM - 2:45 PM
Sun Mar 1
1h 55m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Mar 4
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€65
Pret mediu April
€72
city break
4 Nights in Nürnberg
€65
1 Passenger
7:10 PM - 8:00 PM
Fri Apr 3
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€65
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€65
1 Passenger
7:10 PM - 8:00 PM
Fri Apr 3
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Tue Apr 7
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€65
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€65
1 Passenger
7:10 PM - 8:00 PM
Fri Apr 3
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Apr 8
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€65
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€73
1 Passenger
7:10 PM - 8:00 PM
Fri Apr 3
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
4:30 PM - 6:50 PM
Wed Apr 8
1h 20m - direct
 (VIE)‎‎  (CLJ)‎
€73
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Nürnberg
€73
1 Passenger
7:10 PM - 8:00 PM
Fri Apr 10
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Apr 15
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€73
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€76
1 Passenger
7:10 PM - 8:00 PM
Mon Apr 6
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Apr 9
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu May
€58
city break
3 Nights in Nürnberg
€45
1 Passenger
8:25 PM - 9:15 PM
Wed May 20
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€57
1 Passenger
8:25 PM - 9:15 PM
Wed May 6
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€61
1 Passenger
8:25 PM - 9:15 PM
Wed May 20
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat May 23
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Nürnberg
€63
1 Passenger
8:25 PM - 9:15 PM
Wed May 13
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 16
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Nürnberg
€64
1 Passenger
8:25 PM - 9:15 PM
Wed May 20
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun May 24
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Nürnberg in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€62
Pret mediu June
€62
city break
3 Nights in Nürnberg
€62
1 Passenger
8:25 PM - 9:15 PM
Wed Jun 3
1h 50m - direct
 (CLJ)‎  (NUE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Jun 6
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca