View all highlights
Pick the city of departure
Porto in July
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€61
Pret mediu July
€65
city break
4 Nights in Porto
€61
1 Passenger
6:15 AM - 12:00 PM
Mon Jul 20
7h 45m - 1 stop
 (TSR)‎  (OPO)‎
11:00 AM - 1:40 PM
Fri Jul 24
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€69
1 Passenger
6:15 AM - 12:00 PM
Mon Jul 20
7h 45m - 1 stop
 (TSR)‎  (OPO)‎
3:35 PM - 6:15 PM
Sat Jul 25
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
Porto in September
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€57
Pret mediu September
€57
city break
3 Nights in Porto
€57
1 Passenger
6:15 AM - 12:00 PM
Mon Sep 28
7h 45m - 1 stop
 (TSR)‎  (OPO)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Thu Oct 1
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Porto in October
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€70
Pret mediu October
€70
vacation
5 Nights in Porto
€70
1 Passenger
6:15 AM - 12:00 PM
Mon Oct 12
7h 45m - 1 stop
 (TSR)‎  (OPO)‎
3:35 PM - 6:15 PM
Sat Oct 17
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Porto
€70
1 Passenger
6:15 AM - 12:00 PM
Mon Oct 12
7h 45m - 1 stop
 (TSR)‎  (OPO)‎
11:00 AM - 1:40 PM
Fri Oct 16
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€70
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Porto in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€118
Pret mediu November
€126
city break
3 Nights in Porto
€118
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Nov 29
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Dec 2
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€118
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€118
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Nov 29
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Fri Dec 4
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€118
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€120
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Nov 22
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Nov 25
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€120
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€124
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Nov 20
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Nov 23
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€124
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Nov 20
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Nov 25
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€149
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Nov 6
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Nov 9
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€149
1 Passenger
Vezi detalii
Porto in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€75
Pret mediu December
€109
city break
3 Nights in Porto
€75
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Dec 6
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
9:10 AM - 1:30 PM
Wed Dec 9
3h 20m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€91
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Dec 4
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
9:10 AM - 1:30 PM
Wed Dec 9
3h 20m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€91
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€130
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Dec 27
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Dec 30
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€130
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€141
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Dec 27
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Wed Dec 30
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€141
1 Passenger
Vezi detalii
Porto in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€75
Pret mediu January
€111
city break
4 Nights in Porto
€75
1 Passenger
6:05 AM - 3:10 PM
Wed Jan 13
11h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
9:55 PM - 1:45 AM
Sun Jan 17
2h 50m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€80
1 Passenger
6:05 AM - 3:10 PM
Wed Jan 13
11h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Jan 18
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€97
1 Passenger
6:05 AM - 3:10 PM
Sun Jan 10
11h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 13
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€113
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Jan 24
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 27
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€113
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Porto
€113
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Jan 24
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
9:55 PM - 1:45 AM
Thu Jan 28
2h 50m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€113
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€118
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Jan 29
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Feb 3
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€118
1 Passenger
Vezi detalii
Porto in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€112
Pret mediu February
€129
city break
3 Nights in Porto
€112
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Feb 28
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Wed Mar 3
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€112
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€145
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Feb 5
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Feb 8
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€145
1 Passenger
Vezi detalii
Porto in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€107
Pret mediu March
€124
city break
3 Nights in Porto
€107
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Mar 5
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Mon Mar 8
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€107
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€114
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Mar 7
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Fri Mar 12
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€114
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€124
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Mar 19
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Wed Mar 24
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Porto
€124
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Mar 21
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Fri Mar 26
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€124
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Sun Mar 21
7h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
2:45 PM - 6:05 PM
Wed Mar 24
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Porto
€129
1 Passenger
1:25 PM - 6:50 PM
Fri Mar 19
7h 25m - 1 stop
 (IAS)‎  (OPO)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Mon Mar 22
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€129
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași