View all highlights
Pick the city of departure
Praga in July
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€39
Pret mediu July
€44
vacation
5 Nights in Praga
€39
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Jul 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Mon Aug 3
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€44
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Jul 24
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Wed Jul 29
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€44
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Mon Jul 27
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Thu Jul 30
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€50
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Jul 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:05 PM - 5:15 PM
Mon Aug 3
2h 10m - direct
 (SXF)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in August
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€33
Pret mediu August
€39
city break
4 Nights in Praga
€33
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Mon Aug 10
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Aug 14
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€35
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Aug 19
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
8:30 AM - 12:15 PM
Sat Aug 22
2h 45m - direct
 (CRL)‎‎  (OTP)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€35
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Aug 19
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Mon Aug 24
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€35
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Aug 26
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Mon Aug 31
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€35
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Aug 28
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Mon Aug 31
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€36
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Mon Aug 24
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Fri Aug 28
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in September
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€52
Pret mediu September
€54
city break
4 Nights in Praga
€52
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Wed Sep 2
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Sun Sep 6
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€55
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Sep 2
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Mon Sep 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€40
Pret mediu October
€49
city break
4 Nights in Praga
€40
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Oct 28
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Sun Nov 1
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€40
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Oct 28
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
11:30 AM - 2:05 PM
Mon Nov 2
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Wed Oct 28
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
10:05 AM - 2:55 PM
Sat Oct 31
3h 50m - direct
 (AGP)‎‎  (OTP)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€50
Pret mediu November
€59
city break
3 Nights in Praga
€50
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Nov 25
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Nov 28
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€68
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Fri Nov 13
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
10:30 AM - 12:20 PM
Mon Nov 16
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€68
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€56
Pret mediu December
€75
vacation
5 Nights in Praga
€56
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Dec 2
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
7:15 AM - 10:30 AM
Mon Dec 7
2h 15m - direct
 (BER)‎‎  (OTP)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€57.67
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Wed Dec 9
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
10:05 AM - 2:55 PM
Sat Dec 12
3h 50m - direct
 (AGP)‎‎  (OTP)‎
€57.67
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€67
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Dec 25
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
5:15 PM - 9:00 PM
Wed Dec 30
2h 45m - direct
 (CRL)‎‎  (OTP)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€74
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Fri Dec 25
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
10:20 AM - 2:05 PM
Mon Dec 28
2h 45m - direct
 (CRL)‎‎  (OTP)‎
€74
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€75
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Mon Dec 28
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
5:15 PM - 9:00 PM
Thu Dec 31
2h 45m - direct
 (CRL)‎‎  (OTP)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€75
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Dec 25
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
5:15 PM - 9:00 PM
Tue Dec 29
2h 45m - direct
 (CRL)‎‎  (OTP)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€57
Pret mediu January
€68
city break
3 Nights in Praga
€57
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Jan 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
9:00 PM - 1:55 AM
Mon Feb 1
2h 55m - direct
 (SEN)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€57
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Jan 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
1:40 PM - 6:55 PM
Mon Feb 1
3h 15m - direct
 (LTN)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€57
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Jan 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
1:40 PM - 6:55 PM
Wed Feb 3
3h 15m - direct
 (LTN)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€62
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Jan 27
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
9:05 AM - 12:00 PM
Sun Jan 31
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€63
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Jan 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
10:10 AM - 1:30 PM
Tue Feb 2
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€67
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Fri Jan 29
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
3:05 PM - 5:40 PM
Wed Feb 3
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€62
Pret mediu February
€68
city break
3 Nights in Praga
€62.58
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Wed Feb 3
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
10:05 AM - 2:55 PM
Sat Feb 6
3h 50m - direct
 (AGP)‎‎  (OTP)‎
€62.58
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€73
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Feb 17
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Feb 20
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€73
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€80
Pret mediu March
€85
city break
3 Nights in Praga
€80
1 Passenger
1:05 PM - 2:15 PM
Wed Mar 10
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Mar 13
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€89
1 Passenger
1:00 PM - 2:10 PM
Wed Mar 24
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (PRG)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Mar 27
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€89
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Praga in November
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€66
Pret mediu November
€66
city break
4 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Nov 27
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Dec 1
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Nov 27
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Nov 30
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Nov 6
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Nov 10
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Nov 6
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Nov 9
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€56
Pret mediu December
€71
city break
3 Nights in Praga
€56
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Dec 4
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Dec 7
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€56
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Dec 4
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Dec 8
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€62
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Dec 11
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Dec 15
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€69
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Dec 11
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Dec 14
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€84
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Dec 11
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:05 PM - 5:30 PM
Mon Dec 14
1h 25m - direct
 (TSF)‎‎  (TSR)‎
€84
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€86
1 Passenger
1:20 PM - 6:30 PM
Wed Dec 9
6h 10m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
11:55 AM - 2:40 PM
Sat Dec 12
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in January
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€66
Pret mediu January
€77
city break
4 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Jan 29
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Feb 2
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€66
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Jan 29
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Feb 1
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€75
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Jan 8
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Jan 11
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€75
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Jan 8
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Jan 12
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€103
1 Passenger
8:25 AM - 2:15 PM
Wed Jan 6
6h 50m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:05 PM - 5:30 PM
Mon Jan 11
1h 25m - direct
 (TSF)‎‎  (TSR)‎
€103
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in February
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€76
Pret mediu February
€87
city break
4 Nights in Praga
€76
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Feb 5
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Feb 9
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€97
1 Passenger
6:15 AM - 10:45 AM
Mon Feb 15
5h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:25 PM - 10:10 PM
Fri Feb 19
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in March
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€52
Pret mediu March
€63
city break
3 Nights in Praga
€52
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Mar 5
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
5:15 PM - 7:55 PM
Mon Mar 8
1h 40m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€56
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Mar 5
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Mar 8
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€64
1 Passenger
1:45 PM - 7:15 PM
Fri Mar 5
6h 30m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
3:25 PM - 6:10 PM
Tue Mar 9
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€80
1 Passenger
4:05 PM - 8:45 PM
Thu Mar 4
5h 40m - 1 stop
 (TSR)‎  (PRG)‎
7:45 PM - 10:30 PM
Mon Mar 8
1h 45m - direct
 (BGY)‎‎  (TSR)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Praga in October
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€66
Pret mediu October
€71
city break
3 Nights in Praga
€66
1 Passenger
12:50 PM - 6:00 PM
Fri Oct 23
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:35 PM - 1:30 AM
Mon Oct 26
2h 55m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€75
1 Passenger
12:50 PM - 6:00 PM
Fri Oct 23
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:30 PM - 12:25 AM
Tue Oct 27
1h 55m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€88
Pret mediu November
€88
vacation
5 Nights in Praga
€88
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Nov 20
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Nov 25
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€88
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€88
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Nov 20
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Nov 23
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€88
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€87
Pret mediu December
€101
vacation
5 Nights in Praga
€87
1 Passenger
6:05 AM - 2:55 PM
Fri Dec 11
9h 50m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:10 AM - 1:30 PM
Wed Dec 16
3h 20m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€87
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€92
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Dec 11
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:10 AM - 1:30 PM
Wed Dec 16
3h 20m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€92
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€96
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Dec 4
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:10 AM - 1:30 PM
Wed Dec 9
3h 20m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€96
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€115
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Dec 11
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:30 AM - 1:10 PM
Mon Dec 14
2h 40m - direct
 (BRU)‎‎  (IAS)‎
€115
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€115
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Dec 18
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:10 AM - 1:30 PM
Wed Dec 23
3h 20m - direct
 (BCN)‎‎  (IAS)‎
€115
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€97
Pret mediu January
€121
vacation
5 Nights in Praga
€97
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Jan 15
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 20
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€97
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Jan 15
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Jan 18
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€101
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Jan 29
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Feb 3
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€101
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€101
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Jan 29
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Feb 1
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€101
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€124
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Jan 8
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Wed Jan 13
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Praga
€129
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Jan 8
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
8:30 PM - 11:45 PM
Mon Jan 11
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€129
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€94
Pret mediu February
€94
city break
3 Nights in Praga
€94
1 Passenger
2:15 PM - 7:15 PM
Fri Feb 26
6h 00m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
4:00 PM - 7:00 PM
Mon Mar 1
2h 00m - direct
 (TSF)‎‎  (IAS)‎
€94
1 Passenger
Vezi detalii
Praga in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€114
Pret mediu March
€124
city break
4 Nights in Praga
€114
1 Passenger
1:25 PM - 6:35 PM
Mon Mar 8
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Fri Mar 12
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€114
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Praga
€124
1 Passenger
1:25 PM - 6:35 PM
Mon Mar 15
6h 10m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
3:20 PM - 6:35 PM
Fri Mar 19
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€124
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Praga
€133
1 Passenger
1:25 PM - 7:00 PM
Fri Mar 26
6h 35m - 1 stop
 (IAS)‎  (PRG)‎
9:15 PM - 12:35 AM
Wed Mar 31
2h 20m - direct
 (BGY)‎‎  (IAS)‎
€133
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași