View all highlights
Pick the city of departure
Sankt Petersburg in September
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€40
Pret mediu September
€43
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€40
1 Passenger
6:30 PM - 9:15 PM
Thu Sep 3
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Mon Sep 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€44
1 Passenger
6:30 PM - 9:15 PM
Thu Sep 3
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Mon Sep 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€44
1 Passenger
6:30 PM - 9:15 PM
Thu Sep 3
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
2:55 PM - 5:30 PM
Sun Sep 6
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€44
1 Passenger
Vezi detalii
Sankt Petersburg in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€31
Pret mediu October
€37
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€31
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Fri Oct 30
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
1:20 PM - 3:55 PM
Tue Nov 3
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€33
1 Passenger
6:15 AM - 10:00 AM
Fri Oct 30
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:30 AM - 2:05 PM
Mon Nov 2
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Sankt Petersburg
€33
1 Passenger
6:15 AM - 10:00 AM
Fri Oct 30
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Wed Nov 4
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€38
1 Passenger
6:30 PM - 9:15 PM
Thu Oct 15
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
2:20 PM - 4:55 PM
Mon Oct 19
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€38
1 Passenger
6:30 PM - 9:15 PM
Thu Oct 22
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
1:45 PM - 4:20 PM
Sun Oct 25
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€38
1 Passenger
6:30 PM - 9:15 PM
Thu Oct 22
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:30 AM - 2:05 PM
Mon Oct 26
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
Sankt Petersburg in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€36
Pret mediu November
€38
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€36
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Mon Nov 2
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Nov 5
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€36
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Mon Nov 2
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Fri Nov 6
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Sankt Petersburg
€36
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Mon Nov 2
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Nov 7
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€40
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Mon Nov 23
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
1:35 PM - 4:10 PM
Thu Nov 26
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Sankt Petersburg
€40
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Mon Nov 23
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Nov 28
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€40
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Nov 25
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Nov 28
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Sankt Petersburg in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€54
Pret mediu January
€62
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€54
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Jan 20
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:45 AM - 3:00 PM
Sun Jan 24
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€54
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Jan 20
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Sat Jan 23
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€56
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Jan 20
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
6:55 PM - 8:30 PM
Sun Jan 24
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Sankt Petersburg
€56
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Jan 20
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
8:45 AM - 10:20 AM
Mon Jan 25
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€59
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Jan 20
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
11:00 AM - 1:35 PM
Sat Jan 23
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Sankt Petersburg
€76
1 Passenger
6:15 AM - 10:00 AM
Fri Jan 1
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Tue Jan 5
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Sankt Petersburg in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€62
Pret mediu February
€62
vacation
5 Nights in Sankt Petersburg
€62
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Wed Feb 17
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
10:30 AM - 12:20 PM
Mon Feb 22
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
Sankt Petersburg in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€61
Pret mediu March
€66
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€61
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Fri Mar 26
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
9:45 PM - 12:35 AM
Mon Mar 29
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€61
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Sankt Petersburg
€71
1 Passenger
6:40 PM - 10:25 PM
Fri Mar 26
2h 45m - direct
 (OTP)‎  (LED)‎
9:45 PM - 12:35 AM
Mon Mar 29
2h 50m - direct
 (LED)‎‎  (OTP)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București