View all highlights
Pick the city of departure
Tel Aviv in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€42
Pret mediu January
€43
city break
4 Nights in Tel Aviv
€42
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Jan 11
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Jan 15
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Jan 11
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Thu Jan 16
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Jan 11
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Tue Jan 14
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Jan 11
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Jan 15
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Jan 11
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
3:40 PM - 6:50 PM
Tue Jan 14
2h 10m - direct
 (HHN)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€42
Pret mediu February
€43
city break
4 Nights in Tel Aviv
€42
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Feb 22
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Feb 22
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Thu Feb 27
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:10 AM - 9:05 AM
Sat Feb 22
2h 55m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Feb 26
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Tel Aviv in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€43
Pret mediu January
€68
city break
4 Nights in Tel Aviv
€43
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Mon Jan 20
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
4:15 PM - 7:55 PM
Fri Jan 24
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€48
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Mon Jan 20
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
9:35 PM - 12:55 AM
Sat Jan 25
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (IAS)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Mon Jan 20
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
3:45 PM - 6:55 PM
Fri Jan 24
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Mon Jan 20
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
8:45 AM - 12:30 PM
Sat Jan 25
2h 45m - direct
 (BVA)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€55
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Mon Jan 20
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
7:30 PM - 11:00 PM
Fri Jan 24
2h 30m - direct
 (CGN)‎‎  (IAS)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€55
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Mon Jan 20
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
3:25 PM - 6:45 PM
Sat Jan 25
2h 20m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€55
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€199
Pret mediu February
€199
city break
3 Nights in Tel Aviv
€199.33
1 Passenger
6:05 AM - 8:55 AM
Fri Feb 14
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
9:45 AM - 12:50 PM
Mon Feb 17
3h 05m - direct
 (TLV)‎‎  (IAS)‎
€199.33
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in June
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€76
Pret mediu June
€76
city break
3 Nights in Tel Aviv
€76
1 Passenger
6:05 AM - 9:00 AM
Wed Jun 17
2h 55m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
8:35 AM - 9:25 AM
Sat Jun 20
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași