View all highlights
Pick the city of departure
Tel Aviv in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€21
Pret mediu January
€26
city break
3 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Thu Jan 21
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Jan 21
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
8:20 PM - 10:55 PM
Sun Jan 24
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Jan 28
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Jan 25
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Jan 28
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Jan 28
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Jan 31
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Jan 28
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Sun Jan 31
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€30
Pret mediu February
€36
city break
3 Nights in Tel Aviv
€30
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Feb 11
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Feb 14
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€30
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Feb 1
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Thu Feb 4
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€30
1 Passenger
8:20 PM - 10:55 PM
Sun Feb 7
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Feb 11
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€30
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Feb 8
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Feb 11
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€30
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Feb 4
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Feb 7
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€30
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Feb 1
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Feb 4
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€21
Pret mediu March
€42
city break
3 Nights in Tel Aviv
€21
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Mar 1
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
10:45 AM - 2:00 PM
Thu Mar 4
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€21
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€36
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Mar 4
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Tue Mar 9
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€36
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Mar 4
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
9:05 AM - 12:10 PM
Sun Mar 7
2h 05m - direct
 (LIN)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€36
1 Passenger
6:35 PM - 9:10 PM
Mon Mar 1
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:10 PM - 6:05 PM
Thu Mar 4
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€36
1 Passenger
6:45 PM - 9:20 PM
Thu Mar 4
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
4:05 PM - 7:00 PM
Sun Mar 7
1h 55m - direct
 (NAP)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€36
1 Passenger
8:20 PM - 10:55 PM
Sun Mar 21
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
10:45 AM - 2:00 PM
Thu Mar 25
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in May
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€138
Pret mediu May
€139
city break
3 Nights in Tel Aviv
€138.52
1 Passenger
5:45 AM - 8:25 AM
Tue May 11
2h 40m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
3:40 PM - 6:15 PM
Fri May 14
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€138.52
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in June
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€45
Pret mediu June
€54
city break
3 Nights in Tel Aviv
€45
1 Passenger
6:20 PM - 9:00 PM
Tue Jun 15
2h 40m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Fri Jun 18
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€56.34
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Mon Jun 21
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat Jun 26
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€56.34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Tel Aviv
€57
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Sat Jun 26
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
6:55 AM - 9:30 AM
Thu Jul 1
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€57
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Sat Jun 26
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
2:40 PM - 5:15 PM
Fri Jul 2
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in July
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€48
Pret mediu July
€54
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€48
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Thu Jul 1
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 7
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€48
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Sat Jul 10
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€48
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Thu Jul 8
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
10:35 AM - 1:40 PM
Wed Jul 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€57
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Wed Jul 14
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
2:40 PM - 5:15 PM
Sun Jul 18
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€57
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Sat Jul 10
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
7:45 AM - 10:20 AM
Wed Jul 14
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€57
1 Passenger
9:40 PM - 12:15 AM
Sat Jul 10
2h 35m - direct
 (OTP)‎  (TLV)‎
2:40 PM - 5:15 PM
Fri Jul 16
1h 35m - direct
 (VIE)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Tel Aviv in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€52
Pret mediu January
€59
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Tue Jan 12
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Sun Jan 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Tue Jan 19
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Sun Jan 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Sat Jan 9
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Jan 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Sat Jan 9
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Jan 12
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€52
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Tue Jan 12
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Fri Jan 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€52
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Tel Aviv
€61.27
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Sat Jan 23
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Jan 26
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€61.27
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€148
Pret mediu February
€149
city break
3 Nights in Tel Aviv
€148.67
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Tue Feb 2
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Fri Feb 5
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€148.67
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€240
Pret mediu March
€241
city break
3 Nights in Tel Aviv
€240.71
1 Passenger
5:45 AM - 8:35 AM
Sat Mar 6
2h 50m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€240.71
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in May
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€309
Pret mediu May
€309
city break
4 Nights in Tel Aviv
€309.46
1 Passenger
5:45 AM - 8:40 AM
Tue May 25
2h 55m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Sat May 29
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€309.46
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in June
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€334
Pret mediu June
€335
city break
3 Nights in Tel Aviv
€334.64
1 Passenger
5:45 AM - 8:40 AM
Thu Jun 17
2h 55m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sun Jun 20
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€334.64
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in July
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€282
Pret mediu July
€283
city break
4 Nights in Tel Aviv
€282.72
1 Passenger
5:45 AM - 8:40 AM
Tue Jul 20
2h 55m - direct
 (IAS)‎  (TLV)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Jul 24
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€282.72
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași
Tel Aviv in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€64
Pret mediu May
€65
city break
4 Nights in Tel Aviv
€64.91
1 Passenger
6:50 AM - 9:50 AM
Sat May 29
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Wed Jun 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64.91
1 Passenger
Vezi detalii
Tel Aviv in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€74
Pret mediu June
€74
city break
3 Nights in Tel Aviv
€74.35
1 Passenger
6:45 AM - 9:45 AM
Tue Jun 8
3h 00m - direct
 (CLJ)‎  (TLV)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Jun 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€74.35
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca