View all highlights
Pick the city of departure
Torino in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€30
Pret mediu December
€48
vacation
5 Nights in Torino
€30
1 Passenger
4:05 PM - 5:40 PM
Sat Dec 19
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€30
1 Passenger
4:05 PM - 5:40 PM
Sat Dec 26
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€30
1 Passenger
6:45 AM - 8:20 AM
Sun Dec 27
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 31
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€30
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Thu Dec 3
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Dec 8
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€30
1 Passenger
4:05 PM - 5:40 PM
Sat Dec 5
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Dec 8
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€30
1 Passenger
6:45 AM - 8:20 AM
Sun Dec 20
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Dec 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
Torino in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€24
Pret mediu January
€42
vacation
5 Nights in Torino
€24
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Jan 15
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Wed Jan 20
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€24
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Wed Jan 13
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
2:00 PM - 5:10 PM
Sun Jan 17
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€24
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Wed Jan 13
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Sat Jan 16
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€24
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Jan 15
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Tue Jan 19
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€24
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Wed Jan 13
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€24
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Wed Jan 13
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:45 PM - 1:25 AM
Sat Jan 16
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€24
1 Passenger
Vezi detalii
Torino in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€31
Pret mediu February
€49
city break
4 Nights in Torino
€31
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Feb 1
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Fri Feb 5
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€31
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€33
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Mon Feb 8
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Fri Feb 12
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€33
1 Passenger
7:40 PM - 9:20 PM
Fri Feb 5
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Feb 8
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Thu Feb 4
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
2:35 PM - 6:10 PM
Mon Feb 8
2h 35m - direct
 (EIN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Tue Feb 2
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Fri Feb 5
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Thu Feb 4
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Mon Feb 8
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Torino in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€36
Pret mediu March
€59
vacation
5 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Thu Mar 4
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
7:00 AM - 10:20 AM
Tue Mar 9
2h 20m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€36
1 Passenger
4:05 PM - 5:40 PM
Sat Mar 13
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
7:00 AM - 10:20 AM
Thu Mar 18
2h 20m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Tue Mar 2
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
12:00 PM - 3:20 PM
Sat Mar 6
2h 20m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Tue Mar 16
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
5:15 PM - 8:40 PM
Fri Mar 19
2h 25m - direct
 (CGN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€36
1 Passenger
6:45 AM - 8:20 AM
Sun Mar 14
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
5:15 PM - 8:40 PM
Fri Mar 19
2h 25m - direct
 (CGN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€36
1 Passenger
11:05 AM - 12:40 PM
Thu Mar 18
2h 35m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
7:00 AM - 10:20 AM
Tue Mar 23
2h 20m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Torino in April
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€50
Pret mediu April
€82
city break
4 Nights in Torino
€50
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Apr 21
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:15 PM - 6:10 PM
Sun Apr 25
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€57
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Apr 7
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:15 PM - 6:10 PM
Sun Apr 11
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€57
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Apr 14
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:15 PM - 6:10 PM
Sun Apr 18
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€57
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri Apr 9
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed Apr 14
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€57
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Apr 28
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:15 PM - 6:10 PM
Sun May 2
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€60
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri Apr 2
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed Apr 7
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
Torino in May
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€50
Pret mediu May
€81
vacation
5 Nights in Torino
€50
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri May 21
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed May 26
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€50
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€56
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri May 21
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Tue May 25
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€56
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€57
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Mon May 24
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Sat May 29
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€60
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed May 26
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Sat May 29
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€66
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri May 21
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Mon May 24
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€66
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri May 21
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Wed May 26
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€66
1 Passenger
Vezi detalii
Torino in June
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€67
Pret mediu June
€86
city break
4 Nights in Torino
€67
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri Jun 18
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Tue Jun 22
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Torino
€67
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Fri Jun 18
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed Jun 23
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€67
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€71
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Jun 23
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Jun 26
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Torino
€71
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Jun 9
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Jun 12
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€71
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Jun 23
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sun Jun 27
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Torino
€71
1 Passenger
7:15 PM - 8:55 PM
Wed Jun 9
2h 40m - direct
 (IAS)‎  (TRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sun Jun 13
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași