View all highlights
Pick the city of departure
Valencia in October
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€33
Pret mediu October
€38
city break
3 Nights in Valencia
€33
1 Passenger
7:10 PM - 9:20 PM
Sun Oct 18
3h 10m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Wed Oct 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Valencia
€39
1 Passenger
7:10 PM - 9:20 PM
Sun Oct 18
3h 10m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Fri Oct 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Valencia
€39
1 Passenger
7:10 PM - 9:20 PM
Sun Oct 18
3h 10m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
5:35 PM - 6:30 PM
Fri Oct 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Valencia
€39
1 Passenger
7:10 PM - 9:20 PM
Sun Oct 18
3h 10m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
8:55 PM - 9:50 PM
Fri Oct 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
Valencia in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€26
Pret mediu December
€33
vacation
5 Nights in Valencia
€26
1 Passenger
7:15 PM - 9:20 PM
Wed Dec 9
3h 05m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Mon Dec 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€26
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Valencia
€26
1 Passenger
7:15 PM - 9:20 PM
Wed Dec 9
3h 05m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
6:45 AM - 7:50 AM
Sat Dec 12
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€26
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Valencia
€29
1 Passenger
7:15 PM - 9:20 PM
Sun Dec 6
3h 05m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Fri Dec 11
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Valencia
€34
1 Passenger
7:15 PM - 9:20 PM
Sun Dec 13
3h 05m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Wed Dec 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Valencia
€34
1 Passenger
7:15 PM - 9:20 PM
Sun Dec 13
3h 05m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
5:35 PM - 6:30 PM
Thu Dec 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Valencia
€34
1 Passenger
7:15 PM - 9:20 PM
Sun Dec 13
3h 05m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
7:30 AM - 8:25 AM
Fri Dec 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (TSR)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Valencia in April
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€101
Pret mediu April
€101
city break
4 Nights in Valencia
€101
1 Passenger
7:10 PM - 9:20 PM
Sun Apr 18
3h 10m - direct
 (TSR)‎  (VLC)‎
12:20 PM - 2:55 PM
Thu Apr 22
1h 35m - direct
 (FMM)‎‎  (TSR)‎
€101
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Valencia in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€32
Pret mediu November
€32
vacation
5 Nights in Valencia
€32
1 Passenger
6:40 PM - 9:05 PM
Sat Nov 21
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Thu Nov 26
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Valencia
€32
1 Passenger
6:40 PM - 9:05 PM
Sat Nov 21
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Tue Nov 24
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
Valencia in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€27
Pret mediu December
€32
city break
4 Nights in Valencia
€27
1 Passenger
6:40 PM - 9:05 PM
Tue Dec 8
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Dec 12
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€27
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Valencia
€30
1 Passenger
6:40 PM - 9:05 PM
Tue Dec 1
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
1:40 PM - 2:20 PM
Sat Dec 5
0h 40m - direct
 (BCM)‎‎  (CLJ)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Valencia
€39
1 Passenger
6:40 PM - 9:05 PM
Tue Dec 8
3h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Dec 12
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
Valencia in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€42
Pret mediu April
€42
city break
4 Nights in Valencia
€42
1 Passenger
6:40 PM - 9:00 PM
Sat Apr 24
3h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Wed Apr 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Valencia
€42
1 Passenger
6:40 PM - 9:00 PM
Sat Apr 24
3h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Wed Apr 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Valencia
€42
1 Passenger
6:40 PM - 9:00 PM
Sat Apr 24
3h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Apr 27
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Valencia
€42
1 Passenger
6:40 PM - 9:00 PM
Sat Apr 24
3h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VLC)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Thu Apr 29
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€42
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca