View all highlights
Pick the city of departure
Veneția in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€25
Pret mediu November
€28
vacation
5 Nights in Veneția
€25
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Fri Nov 13
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
12:25 PM - 1:20 PM
Wed Nov 18
0h 55m - direct
 (OMR)‎‎  (OTP)‎
€25
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Wed Nov 11
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
10:55 PM - 11:59 PM
Sun Nov 15
1h 04m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Thu Nov 5
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
10:55 PM - 11:59 PM
Sun Nov 8
1h 04m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Wed Nov 4
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
10:55 PM - 11:59 PM
Sun Nov 8
1h 04m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Sun Nov 15
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
12:25 PM - 1:20 PM
Wed Nov 18
0h 55m - direct
 (OMR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Wed Nov 18
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
10:55 PM - 11:59 PM
Sun Nov 22
1h 04m - direct
 (TSR)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€36
Pret mediu December
€36
vacation
5 Nights in Veneția
€36
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Wed Dec 23
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
5:50 PM - 6:45 PM
Mon Dec 28
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Veneția
€36
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Wed Dec 23
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
5:15 AM - 6:10 AM
Mon Dec 28
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€36
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Thu Dec 17
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
5:50 PM - 6:45 PM
Mon Dec 21
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€36
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Thu Dec 17
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
5:15 AM - 6:10 AM
Mon Dec 21
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Veneția
€36
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Mon Dec 21
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
5:15 AM - 6:10 AM
Sat Dec 26
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€36
1 Passenger
6:05 AM - 7:15 AM
Wed Dec 23
2h 10m - direct
 (OTP)‎  (VCE)‎
5:15 AM - 6:10 AM
Sat Dec 26
0h 55m - direct
 (IAS)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Veneția in October
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€28
Pret mediu October
€35
city break
3 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
2:15 PM - 3:30 PM
Mon Oct 26
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Thu Oct 29
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€33
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Oct 30
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:10 PM - 7:10 PM
Mon Nov 2
2h 00m - direct
 (VCE)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€33
1 Passenger
2:15 PM - 3:30 PM
Mon Oct 26
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:10 PM - 2:25 AM
Fri Oct 30
3h 15m - direct
 (LPL)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€33
1 Passenger
2:15 PM - 3:30 PM
Mon Oct 26
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:10 PM - 7:10 PM
Fri Oct 30
2h 00m - direct
 (VCE)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€34
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Oct 30
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:50 PM - 1:15 AM
Tue Nov 3
2h 25m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€34
1 Passenger
2:15 PM - 3:30 PM
Mon Oct 26
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Fri Oct 30
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in November
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€28
Pret mediu November
€38
city break
3 Nights in Veneția
€28
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Nov 9
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
3:20 PM - 6:30 PM
Thu Nov 12
2h 10m - direct
 (BLQ)‎‎  (IAS)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Veneția
€37
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Nov 23
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
3:55 PM - 7:10 PM
Sat Nov 28
2h 15m - direct
 (CIA)‎‎  (IAS)‎
€37
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€40
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Nov 6
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Nov 9
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€40
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Nov 13
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Nov 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€40
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Nov 20
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Nov 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€40
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Nov 27
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Nov 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in December
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€30
Pret mediu December
€42
city break
4 Nights in Veneția
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Dec 7
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:10 PM - 7:10 PM
Fri Dec 11
2h 00m - direct
 (VCE)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Veneția
€30
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Wed Dec 23
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Dec 28
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€30
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€33
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Dec 4
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Dec 7
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€33
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Dec 11
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Dec 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Veneția
€38
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Dec 21
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:50 PM - 1:15 AM
Sat Dec 26
2h 25m - direct
 (DTM)‎‎  (IAS)‎
€38
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€40
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Dec 18
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Dec 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in January
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€48
Pret mediu January
€54
city break
3 Nights in Veneția
€48
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Jan 15
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Mon Jan 18
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€48
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Jan 11
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Fri Jan 15
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€48
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€49
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Jan 18
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Jan 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€49
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€49
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Jan 11
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 1:50 AM
Fri Jan 15
1h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€49
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€49
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Jan 18
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 1:50 AM
Fri Jan 22
1h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€49
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€49
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Jan 18
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
9:50 PM - 1:25 AM
Fri Jan 22
2h 35m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€49
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in February
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€57
Pret mediu February
€57
city break
3 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Feb 12
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Feb 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Feb 26
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Mar 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€57
Pret mediu March
€58
city break
3 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Mar 22
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Mar 25
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Mar 5
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Mar 8
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Mar 12
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Mar 12
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
4:15 PM - 5:10 PM
Mon Mar 15
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Mon Mar 15
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Thu Mar 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€57
1 Passenger
2:25 PM - 3:40 PM
Fri Mar 19
2h 15m - direct
 (IAS)‎  (VCE)‎
11:55 PM - 12:50 AM
Tue Mar 23
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in April
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€97
Pret mediu April
€97
vacation
5 Nights in Veneția
€97
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Mon Apr 19
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Apr 24
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€97
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Wed Apr 21
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sun Apr 25
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
Veneția in May
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€89
Pret mediu May
€100
vacation
5 Nights in Veneția
€89
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Fri May 7
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Wed May 12
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€89
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€89
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Fri May 7
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Mon May 10
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€89
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€94
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Fri May 28
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Mon May 31
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€94
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Veneția
€97
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Wed May 5
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat May 8
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Veneția
€97
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Mon May 3
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat May 8
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Veneția
€97
1 Passenger
2:00 PM - 3:10 PM
Wed May 5
2h 10m - direct
 (IAS)‎  (TSF)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sun May 9
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€97
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași