View all highlights
Pick the city of departure
Verona in March
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€71
Pret mediu March
€84
vacation
5 Nights in Verona
€71
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Mar 29
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Apr 3
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Verona
€85
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Mar 29
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
8:00 AM - 9:05 AM
Thu Apr 1
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€85
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€85
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Mar 29
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
5:50 PM - 6:55 PM
Sat Apr 3
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€85
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Verona
€85
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Mar 29
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
8:00 AM - 9:05 AM
Fri Apr 2
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€85
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Verona
€85
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Mar 29
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
9:50 PM - 10:55 PM
Fri Apr 2
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€85
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Verona
€85
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Mar 29
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
9:50 PM - 10:55 PM
Thu Apr 1
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€85
1 Passenger
Vezi detalii
Verona in April
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€57
Pret mediu April
€84
vacation
5 Nights in Verona
€57
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Fri Apr 9
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed Apr 14
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€57
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Fri Apr 2
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed Apr 7
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€71
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Apr 19
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Apr 24
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€71
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Apr 12
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat Apr 17
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€71
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon Apr 26
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat May 1
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€71
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€75
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Fri Apr 16
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
3:55 PM - 6:50 PM
Wed Apr 21
1h 55m - direct
 (BRI)‎‎  (IAS)‎
€75
1 Passenger
Vezi detalii
Verona in May
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€77
Pret mediu May
€97
city break
4 Nights in Verona
€77
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Fri May 7
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Tue May 11
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€77
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Verona
€78
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon May 10
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
2:45 PM - 6:00 PM
Fri May 14
2h 15m - direct
 (VRN)‎‎  (IAS)‎
€78
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€80
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Fri May 7
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Wed May 12
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Verona
€80
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Fri May 7
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
9:25 PM - 12:55 AM
Mon May 10
2h 30m - direct
 (TRN)‎‎  (IAS)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€80
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon May 10
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
9:35 PM - 1:15 AM
Sat May 15
2h 40m - direct
 (CRL)‎‎  (IAS)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Verona
€88
1 Passenger
12:55 PM - 2:15 PM
Mon May 10
2h 20m - direct
 (IAS)‎  (VRN)‎
10:20 AM - 11:25 AM
Sat May 15
1h 05m - direct
 (OTP)‎‎  (IAS)‎
€88
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași