View all highlights
Pick the city of departure
Viena in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€32
Pret mediu December
€50
city break
4 Nights in Viena
€32
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Dec 10
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:05 PM - 9:00 PM
Sat Dec 14
2h 55m - direct
 (AMM)‎‎  (OTP)‎
€32
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€33
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Dec 10
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Fri Dec 13
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€35
1 Passenger
2:35 PM - 3:15 PM
Mon Dec 9
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:05 PM - 9:00 PM
Sat Dec 14
2h 55m - direct
 (AMM)‎‎  (OTP)‎
€35
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€36
1 Passenger
2:35 PM - 3:15 PM
Mon Dec 9
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
11:55 AM - 3:15 PM
Thu Dec 12
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€39
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Dec 10
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:55 PM - 8:30 PM
Sun Dec 15
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€39
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€40
1 Passenger
4:40 PM - 5:20 PM
Sat Dec 7
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
12:35 PM - 3:55 PM
Wed Dec 11
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in January
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€28
Pret mediu January
€40
city break
4 Nights in Viena
€28
1 Passenger
4:40 PM - 5:20 PM
Thu Jan 9
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
4:05 PM - 9:35 PM
Mon Jan 13
3h 30m - direct
 (EDI)‎‎  (OTP)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:50 PM - 5:30 PM
Wed Jan 8
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
2:30 PM - 5:35 PM
Mon Jan 13
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:50 PM - 5:30 PM
Wed Jan 22
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:35 PM - 9:50 PM
Sat Jan 25
2h 15m - direct
 (SXF)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Jan 21
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
10:55 AM - 2:15 PM
Sat Jan 25
2h 20m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:40 PM - 5:20 PM
Thu Jan 16
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:55 PM - 8:30 PM
Sun Jan 19
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:50 PM - 5:30 PM
Wed Jan 15
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:55 PM - 8:30 PM
Sun Jan 19
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in February
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€29
Pret mediu February
€35
city break
3 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Feb 4
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
2:55 PM - 6:00 PM
Fri Feb 7
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Feb 4
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:45 PM
Sun Feb 9
2h 45m - direct
 (CRL)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:50 PM - 5:30 PM
Wed Feb 19
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:40 AM - 9:45 AM
Mon Feb 24
2h 05m - direct
 (BLQ)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Feb 11
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Fri Feb 14
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:50 PM - 5:30 PM
Wed Feb 12
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Feb 17
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€29
1 Passenger
4:40 PM - 5:20 PM
Thu Feb 6
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
8:45 AM - 10:20 AM
Tue Feb 11
1h 35m - direct
 (ATH)‎‎  (OTP)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in March
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€41
Pret mediu March
€49
city break
3 Nights in Viena
€41
1 Passenger
2:35 PM - 3:15 PM
Mon Mar 2
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Mar 5
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€41
1 Passenger
4:25 PM - 5:05 PM
Tue Mar 24
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Fri Mar 27
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€41
1 Passenger
4:40 PM - 5:20 PM
Sat Mar 21
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Thu Mar 26
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€41
1 Passenger
2:35 PM - 3:15 PM
Mon Mar 23
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Fri Mar 27
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€41
1 Passenger
4:50 PM - 5:30 PM
Sun Mar 22
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:05 AM - 10:20 AM
Fri Mar 27
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€41
1 Passenger
4:40 PM - 5:20 PM
Thu Mar 19
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
7:00 AM - 10:15 AM
Mon Mar 23
2h 15m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in April
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€57
Pret mediu April
€75
city break
3 Nights in Viena
€57
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed Apr 29
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat May 2
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€57
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Tue Apr 28
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Sat May 2
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€63
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed Apr 1
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:20 AM - 9:15 AM
Sun Apr 5
1h 55m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed Apr 29
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:30 AM - 9:25 AM
Mon May 4
1h 55m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€65
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed Apr 29
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:25 PM - 9:20 PM
Sun May 3
1h 55m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€65
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€65
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Tue Apr 28
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:30 PM - 9:25 PM
Fri May 1
1h 55m - direct
 (CIA)‎‎  (OTP)‎
€65
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in May
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€60
Pret mediu May
€64
city break
4 Nights in Viena
€60
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed May 20
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Sun May 24
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€60
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Tue May 19
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Sun May 24
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€60
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€63
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed May 6
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Sun May 10
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€63
1 Passenger
3:10 PM - 3:50 PM
Wed May 6
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
12:35 PM - 3:50 PM
Sun May 10
2h 15m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€63
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Tue May 12
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
1:40 PM - 4:55 PM
Fri May 15
2h 15m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€63
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Tue May 12
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Sun May 17
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in June
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€68
Pret mediu June
€68
city break
3 Nights in Viena
€68
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Thu Jun 11
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
11:20 AM - 2:25 PM
Sun Jun 14
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€68
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€68
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Thu Jun 11
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
6:25 AM - 9:30 AM
Tue Jun 16
2h 05m - direct
 (BGY)‎‎  (OTP)‎
€68
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€69
1 Passenger
3:25 PM - 4:05 PM
Thu Jun 11
1h 40m - direct
 (OTP)‎  (VIE)‎
1:25 PM - 4:40 PM
Mon Jun 15
2h 15m - direct
 (MXP)‎‎  (OTP)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Viena in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€59
Pret mediu December
€86
city break
3 Nights in Viena
€59
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Dec 17
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
7:00 AM - 8:00 AM
Fri Dec 20
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€59
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Dec 17
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
10:55 PM - 11:55 PM
Sun Dec 22
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€59
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Dec 17
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
11:05 PM - 12:05 AM
Fri Dec 20
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€59
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€62
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Dec 24
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
10:55 PM - 11:55 PM
Sun Dec 29
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€64
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Dec 24
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
8:30 PM - 9:30 PM
Fri Dec 27
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€64
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Dec 24
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
11:05 PM - 12:05 AM
Fri Dec 27
1h 00m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in January
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€28
Pret mediu January
€35
vacation
5 Nights in Viena
€28
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Jan 21
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Jan 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€28
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Jan 28
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 2
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€28
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€29
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Jan 28
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Sun Feb 2
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€29
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Jan 21
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
10:35 PM - 1:55 AM
Fri Jan 24
2h 20m - direct
 (MLA)‎‎  (CLJ)‎
€29
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€34
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Jan 21
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
3:55 PM - 7:20 PM
Fri Jan 24
2h 25m - direct
 (CRL)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€34
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Jan 28
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
3:15 PM - 6:05 PM
Fri Jan 31
2h 50m - direct
 (LCA)‎‎  (CLJ)‎
€34
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in February
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€33
Pret mediu February
€47
city break
4 Nights in Viena
€33
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Sat Feb 22
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:40 PM - 12:20 AM
Wed Feb 26
1h 40m - direct
 (BRI)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€33
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Sat Feb 22
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:20 PM - 12:40 AM
Wed Feb 26
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€36
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Feb 18
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€36
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€41
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Feb 18
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 PM - 2:30 AM
Sat Feb 22
3h 00m - direct
 (LPL)‎‎  (CLJ)‎
€41
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€43
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Sat Feb 22
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
2:40 PM - 5:45 PM
Tue Feb 25
2h 05m - direct
 (BSL)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€43
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Feb 11
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Feb 16
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€43
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€63
Pret mediu March
€68
vacation
5 Nights in Viena
€63
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Mar 3
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 8
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€73
1 Passenger
7:25 AM - 7:50 AM
Tue Mar 17
1h 25m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
4:00 PM - 7:20 PM
Sun Mar 22
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€73
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€69
Pret mediu April
€80
city break
4 Nights in Viena
€69
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Apr 1
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Apr 5
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€86
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun Apr 12
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Apr 15
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€86
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun Apr 12
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Apr 16
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€86
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in May
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€57
Pret mediu May
€72
city break
3 Nights in Viena
€57
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed May 20
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 23
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€57
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€62
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed May 6
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 9
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€62
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€63
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed May 27
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat May 30
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€63
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€76
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun May 31
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 PM - 10:20 PM
Wed Jun 3
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€76
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun May 31
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Fri Jun 5
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€76
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun May 31
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Jun 4
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in June
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu June
€70
city break
3 Nights in Viena
€45
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jun 10
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Jun 13
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€54
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jun 17
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:20 AM - 12:40 PM
Sat Jun 20
2h 20m - direct
 (BLL)‎‎  (CLJ)‎
€54
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jun 10
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:50 PM - 2:55 AM
Sat Jun 13
3h 05m - direct
 (LPL)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun Jun 21
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Thu Jun 25
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jun 24
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Jun 28
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jun 24
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Jun 27
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
Viena in July
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€64
Pret mediu July
€73
vacation
5 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Sun Jul 12
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Fri Jul 17
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jul 15
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Jul 19
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jul 1
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Jul 4
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jul 1
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sun Jul 5
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Viena
€64
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jul 15
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Sat Jul 18
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€64
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Viena
€76
1 Passenger
3:40 PM - 4:00 PM
Wed Jul 1
1h 20m - direct
 (CLJ)‎  (VIE)‎
9:30 AM - 10:20 AM
Mon Jul 6
0h 50m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€76
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca