View all highlights
Pick the city of departure
Zaragoza in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€33
Pret mediu October
€36
city break
3 Nights in Zaragoza
€33
1 Passenger
6:40 PM - 8:55 PM
Sat Oct 10
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Oct 13
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Zaragoza
€33
1 Passenger
6:40 PM - 8:55 PM
Sat Oct 10
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 14
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Zaragoza
€33
1 Passenger
6:40 PM - 8:55 PM
Tue Oct 20
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Oct 24
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€33
1 Passenger
6:40 PM - 8:55 PM
Sat Oct 17
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Oct 20
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Zaragoza
€33
1 Passenger
6:40 PM - 8:55 PM
Sat Oct 17
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
5:05 PM - 6:00 PM
Wed Oct 21
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€33
1 Passenger
6:40 PM - 8:55 PM
Sat Oct 24
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Tue Oct 27
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€33
1 Passenger
Vezi detalii
Zaragoza in March
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€40
Pret mediu March
€40
vacation
5 Nights in Zaragoza
€40
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Mar 30
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 4
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€40
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Mar 30
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Zaragoza
€40
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Mar 30
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 3
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€40
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Mar 30
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 2
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€40
1 Passenger
Vezi detalii
Zaragoza in April
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€45
Pret mediu April
€45
city break
4 Nights in Zaragoza
€45
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Apr 13
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat Apr 17
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€45
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Apr 13
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
vacation
5 Nights in Zaragoza
€45
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Apr 13
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Sun Apr 18
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€45
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Apr 13
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
6:20 PM - 7:15 PM
Fri Apr 16
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
4 Nights in Zaragoza
€45
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Apr 27
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
8:35 AM - 9:30 AM
Sat May 1
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
city break
3 Nights in Zaragoza
€45
1 Passenger
6:30 PM - 8:45 PM
Tue Apr 27
3h 15m - direct
 (CLJ)‎  (ZAZ)‎
10:30 AM - 11:25 AM
Fri Apr 30
0h 55m - direct
 (OTP)‎‎  (CLJ)‎
€45
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca