View all highlights
Pick the city of departure
Catania in September
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€137
Pret mediu September
€138
vacation
7 Nights in Catania
€137.85
1 Passenger
8:00 AM - 9:15 AM
Wed Sep 25
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (CTA)‎
10:00 AM - 1:05 PM
Wed Oct 2
2h 05m - direct
 (CTA)‎‎  (OTP)‎
€137.85
1 Passenger
Vezi detalii
Catania in October
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€107
Pret mediu October
€107
vacation
7 Nights in Catania
€107.13
1 Passenger
2:10 PM - 3:25 PM
Sat Oct 19
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (CTA)‎
3:30 PM - 10:25 PM
Sat Oct 26
5h 55m - 1 stop
 (CTA)‎‎  (OTP)‎
€107.13
1 Passenger
Vezi detalii
Catania in November
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€69
Pret mediu November
€69
vacation
7 Nights in Catania
€69
1 Passenger
5:35 PM - 6:50 PM
Sat Nov 9
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (CTA)‎
7:35 PM - 10:40 PM
Sat Nov 16
2h 05m - direct
 (CTA)‎‎  (OTP)‎
€69
1 Passenger
Vezi detalii
Catania in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€80
Pret mediu December
€80
vacation
6 Nights in Catania
€80
1 Passenger
5:35 PM - 6:50 PM
Sat Dec 7
2h 15m - direct
 (OTP)‎  (CTA)‎
1:40 PM - 10:10 PM
Fri Dec 13
7h 30m - 1 stop
 (CTA)‎‎  (TSR)‎
€80
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Catania in November
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€99
Pret mediu November
€99
vacation
6 Nights in Catania
€99
1 Passenger
3:05 PM - 9:10 PM
Sat Nov 9
7h 05m - 1 stop
 (TSR)‎  (CTA)‎
1:40 PM - 10:10 PM
Fri Nov 15
7h 30m - 1 stop
 (CTA)‎‎  (TSR)‎
€99
1 Passenger
Vezi detalii
Catania in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€99
Pret mediu December
€99
vacation
6 Nights in Catania
€99
1 Passenger
3:05 PM - 9:10 PM
Sat Dec 7
7h 05m - 1 stop
 (TSR)‎  (CTA)‎
1:40 PM - 10:10 PM
Fri Dec 13
7h 30m - 1 stop
 (CTA)‎‎  (TSR)‎
€99
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Catania in September
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€131
Pret mediu September
€131
vacation
7 Nights in Catania
€131
1 Passenger
2:15 PM - 9:20 PM
Mon Sep 30
8h 05m - 1 stop
 (IAS)‎  (CTA)‎
10:30 PM - 1:55 AM
Mon Oct 7
2h 25m - direct
 (CTA)‎‎  (IAS)‎
€131
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași
Catania in October
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€156
Pret mediu October
€156
vacation
8 Nights in Catania
€156
1 Passenger
1:55 PM - 8:00 PM
Tue Oct 15
7h 05m - 1 stop
 (CLJ)‎  (CTA)‎
4:00 PM - 9:50 PM
Wed Oct 23
4h 50m - 1 stop
 (CTA)‎‎  (CLJ)‎
€156
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca