View all highlights
Pick the city of departure
Corfu in September
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€188
Pret mediu September
€189
vacation
8 Nights in Corfu
€188.93
1 Passenger
10:15 AM - 7:20 PM
Tue Sep 17
9h 05m - 1 stop
 (TSR)‎  (CFU)‎
4:20 PM - 12:55 AM
Wed Sep 25
8h 35m - 1 stop
 (CFU)‎‎  (CLJ)‎
€188.93
1 Passenger
Vezi detalii
Corfu in November
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€213
Pret mediu November
€213
vacation
7 Nights in Corfu
€213
1 Passenger
5:45 AM - 2:00 PM
Fri Nov 22
8h 15m - 2 stops
 (TSR)‎  (CFU)‎
2:30 PM - 10:30 PM
Fri Nov 29
8h 00m - 2 stops
 (CFU)‎‎  (TSR)‎
€213
1 Passenger
Vezi detalii
Corfu in December
Zbor dus intors din Timișoara
BEST DEAL
€304
Pret mediu December
€305
vacation
6 Nights in Corfu
€304.92
1 Passenger
5:45 AM - 2:00 PM
Sat Dec 21
8h 15m - 2 stops
 (TSR)‎  (CFU)‎
2:30 PM - 10:30 PM
Fri Dec 27
8h 00m - 2 stops
 (CFU)‎‎  (TSR)‎
€304.92
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Timișoara
Corfu in December
Zbor dus intors din București
BEST DEAL
€235
Pret mediu December
€236
vacation
8 Nights in Corfu
€235.57
1 Passenger
10:40 AM - 2:00 PM
Sat Dec 21
3h 20m - 1 stop
 (OTP)‎  (CFU)‎
2:30 PM - 8:30 PM
Sun Dec 29
6h 00m - 1 stop
 (CFU)‎‎  (OTP)‎
€235.57
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din București
Corfu in November
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€248
Pret mediu November
€249
vacation
8 Nights in Corfu
€248.88
1 Passenger
7:00 AM - 2:00 PM
Sat Nov 30
7h 00m - 2 stops
 (CLJ)‎  (CFU)‎
2:30 PM - 11:55 PM
Sun Dec 8
9h 25m - 2 stops
 (CFU)‎‎  (CLJ)‎
€248.88
1 Passenger
Vezi detalii
Corfu in December
Zbor dus intors din Cluj-Napoca
BEST DEAL
€269
Pret mediu December
€270
vacation
6 Nights in Corfu
€269.58
1 Passenger
7:00 AM - 2:00 PM
Sat Dec 7
7h 00m - 2 stops
 (CLJ)‎  (CFU)‎
2:30 PM - 12:05 AM
Fri Dec 13
9h 35m - 2 stops
 (CFU)‎‎  (CLJ)‎
€269.58
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Cluj-Napoca
Corfu in September
Zbor dus intors din Iași
BEST DEAL
€579
Pret mediu September
€579
vacation
6 Nights in Corfu
€579.45
1 Passenger
10:10 AM - 7:25 PM
Mon Sep 16
9h 15m - 1 stop
 (IAS)‎  (CFU)‎
5:35 PM - 12:55 AM
Sun Sep 22
7h 20m - 1 stop
 (CFU)‎‎  (IAS)‎
€579.45
1 Passenger
Vezi detalii
Zboruri populare din Iași